reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
No hej dziewczyny ja mieszkam obecnie w irlandi i pracuje w domu opieki dla zakonnic mówię wam jakie one mają przybrane imiona:szok:.Ja dla mojej córki wybrałam JULIA.Choć podoba mi się EMILI ale w Polsce mi tego imienia nie wpiszą jedynie Emila a to już nie to samo.pozdrawiam

EMILI78,Emila też w urzędzie Wam nie zapiszą ,jedynie Emilia,
moja koleżanka chciała zapisać właśnie Emila i powiedzieli że oni zapisują Emilia:szok:


A tak poza tym to ja mam synka o imieniu Emil:-)
 
Dziewczyny ja mam już syna Kacpra i córę Oliwię (wiem mało oryginalne ale syn ma10 a córa8 lat i wtedy nie były tak popularne te imiona) a teraz ma być kolejna panienka mi podoba się Konstancja awaryjnie Zachariasz.Jest tylko mały problem jak zdrobnić te imiona macie jakieś propozycje????
 
Moje dzieci to corka Klaudia , synek Ariel i drugi synek Nico. Dla najmlodszego rozwazalam tez Maddox ale moja mama nie mogla po nocach spac jak jej o tym powiedzialam :-D i strasze dzieci tez nie bardzo za tym byly wiec odpuscilam :-) Gdyby byla corka to mialam wybrane Leah lub Lea. Czyta sie tak samo;-)
 
Dziewczyny ja mam już syna Kacpra i córę Oliwię (wiem mało oryginalne ale syn ma10 a córa8 lat i wtedy nie były tak popularne te imiona) a teraz ma być kolejna panienka mi podoba się Konstancja awaryjnie Zachariasz.Jest tylko mały problem jak zdrobnić te imiona macie jakieś propozycje????

Koncia ?;-)

Pisalyscie wczesniej o imienu Prokop. Ciekawe co na to Marcin Prokop gdyby na imie dali mu tez Prokop :-D
 
moja koleżanka chciała zapisać właśnie Emila i powiedzieli że oni zapisują Emilia:szok:



ja też mam syna Emila :)
a dla dziewczynki podoba mi sie Augusta.
 
Ja dowiedzialam sie ze bede miala syna opcje byly takie: Cyprian, Ian, (nie Jan!),Max. Pozostalo Max.Moze nie jest oryginalne ale nabardziej pasuje do mojego lobuza.Drugi syn bedzie Alex.Tak sobie pomyslalam jesli bedzie dziewczynka to hakie imie nadac ih musi byc z X. Xena?
 
reklama
Do góry