reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Jan i Barbara - i o ile na syna, mówimy jakimś tam skrótem od imienia, to ja na córkę mówię Barbix :D
Jeżeli uda mi się zajść w kolejną ciąże to Michalina/Staś
U mnie będzie Staś też :) Jan/Janek mi się podoba bardzo ale mam taki uraz do Jasia że bałam się dać swojemu tak na imię by właśnie Jaś/Jasiek go nie wołali. Ale to moje osobiste uprzedzenia z dzieciństwa :)

A Antonii super fajne :)
 
reklama
Znam kilka osób z oryginalnym lub rzadko spotykanym imieniem i są to: Sybilla, Amadeusz, Światosław, Kryspin, Jana, Marietta, Marcjanna.
Czy Światosława się zdrabnia Światek:)? A jak Amadeusza? Przy wyborze imienia też się zastanawiałam nad tymi zdrobnieniami,też to nie zawsze takie proste
 
Google podpowiada:
Amadeusz - zdrobnienia. Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Adameusz, Adzik, Amadej, Amadek, Amadeo, Amadeoś, Amadi, Amadik, Amaduś, Amadzik, Amcio, Amciuch, Amczi, Amfen, Ami, Amm, Ammad, Amo, Amusia, Amuś.
 
reklama
Do góry