reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Masza.... fajniutkie imię... takie inne.... :tak:
dla mojego D mmusiałabym światową księgę imion załatwić to może by coś wybrał;-)
alw póki co podoba mu się Nadine... więc skoro on mnie przekonał że będziemy mieć córeczkę hehehehe to ja go przekonałam do tego imienia....
o ile oczywiście gin potwierdzi jego myślenie bo ja uważam że i tak urodzi nam się Marcelek:-p
 
reklama
mnie własnie źle kojarzy sie imie Nadine.A to dlatego,że jestem znaczy w sumie byłam fanką Harrego Pottera a tam wstrętny wąż czarnego pana własnie nazywał sie nadine:cool:
 
Nadine (Nadia) to wąż miał imię damskie?? :shocked2: hehe
nie wiem nie oglądałam tego.... i na szczęście mój D też nie :-p
ale nie wiem czy mój typ się nie zmieni bo do niedawna miałam ochotę dać córce Victoria.... zobaczymy....;-)
 
Piekne imię Nadine, zresztą Nadia również tylko, że przynajmniej w moim otoczeniu bardzo popularne, a Nadine brzmi swietnie:-)
Ostatnio dla chłopców słyszałam imiona Ścibor i Ziemowit.Nasza Maszka jeśli okazałaby się chłopcem miałaby na imię-Leon lub Gustaw:tak:
 
Ostatnio spotkałam się z imieniem Theo, bardzo mi się spodobało:tak:

Lenka79 Maria Lilia - świetny wybór!!!:tak::-)

MeKlaudia tez znam Nikosia:tak:

anekzla Ivan to bardzo ladne imie, dumnie brzmi:tak: A tak jako ciekowostka na Ukrainie i v Rosji Ivan zdrabnja sie jako Vanja:tak:
 
Witam wszystkich.
Świetny temat!
Prawie wszystkie imiona mi się podobają w tym poście, choć przyznam, że jestem zwolenniczką Polskiej pisowni (ale nie zawsze, bo Dżesiki bym nie zniosła ;-P)

Ja mam Amelię Annę (idzie do 1szej klasy) i co teraz wydaje się być nie możliwe imię szokowało na początku. A rok później wysyp Amelek :-D

Jonasza Jarosława (4,5 roku) pani w Urzędzie jak mąż poszedł zapisywać sprawdzała, czy jest takie imię :szok:

Teraz będzie Rozalia Małgorzata- Rozalie wymyśliły dzieci z dziadkiem na spółkę.
Problem z chłopcem bo 1szego nie mamy za nic :-) ale drugie Jerzy
 
reklama
Brawo Lolka777!Bardzo fajny temat, czytam i czytam Wasze posty,dziewczyny!:tak:Imionami interesowałam się od zawsze,a 8 stycznia urodziłam Matyldkę.Chciałam,aby moja dziewczynka miała mniej popularne imię,ale z tradycjami.Podobały mi się Zosia, Ola i Helenka, ale tych imion jest całkiem sporo w mojej okolicy.Kiedy zdecydowałam się na Matyldkę (Tylkę, Matylkę, Tylusię, Tylę),rodzina i znajomi mi odradzali ("kojarzy mi się z krową", "Twoja córka nigdy ci nie wybaczy tego imienia!").Już miałam zrezygnować z powodu uszczypliwych uwag,ale wytrwałam dzięki mojemu mężowi i teraz jestem zadowolona,że mamy Matyldkę.Okazało się,że...wielu znajomych zaczęło się zachwycać tym imieniem.Jaki wniosek? Nie poddawajcie się, Dziewczyny,nie słuchajcie "dobrych" rad,tylko nazywajce swoje dzieci tak,jak Wam serce podpowiada:-) Sama miałam być Klarą, nie jestem, bo mamie zabrakło odwagi, a szkoda, bo to piękne chrześcijańskie imię:-)
 
Do góry