reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Mi osobiście bardzo się podobają krótkie imiona typu Nina, Nino (dla dziewczynki), Maja (moja babcia tak miała na imię) ostatnio też Lela:tak:
Dla chłopaka Nico.

MeKlaudia - córeczki moich przyjaciółek mają na imię Maja i Aurelka i są to przeurocze dziewczynki:tak:
Hm..a które jest ładniejsze? Obydwa mi sie bardzo podobaja:-D
 
Dolaczam do dyskusji jako mama Cypriana i Ksawerego:tak:
Cyprian mial byc rowniez Oktawiuszem lub Oktawianem, Natanielem... byly jeszcze rozne opcje jak Mieszko na przyklad:-D Ksawerek byl ciezkim wyborem bo nic mi nie moglo przypasc do gustu ale byl rozpatrywany Bastian, Oleg,Aleksander...
 
U mnie sprawa prosta- w rodzinie "tatuska" jest tradycja na imie Ivan. Moj nazeczony, jego ojciec dziadek i pra dziadek mieli to imie, a ze nasze malenstwo jako pierwsze urodzi sie jako chlopczatko bedzie Ivanek:-)
 
Jeśli będę mieć córeczkę będę wybierać z imion: Kalina(zakochałam się w tym imieniu),można ładnie zdrabniać i skracać Kalinka,Ala,Kala,na 2 miejscu jest Lilianna dla mnie to imię jest piękne i jak ładnie sie zdrabnia Lilli,Lilka no cudnie:)))Te 2 imiona są prawie na równi.

Dla chłopca podobają mi się tradycyjne imiona typu Stanisław,Antek,Jaś,Franek z nowszych Maciej,Tomek(niestety mamy dużo Tomków w rodzinie itp) badź Igor.Z imieniem dla chłopca miałabym większy problem.Tatuś będzie mógł co najwyżej wybrać 2 imię.Aczkolwiek moje typy też mu się podobają ale główną decyzję podejmę ja.
 
U Nas nadal nie podjęta decyzja;-)-zostały nam jeszcze 2 miesiące do wyboru imienia dla Naszej drugiej dziewuszki.Mamy wytypowane-Sasha(ja jestem najbardziej przekonana co do tego imienia), Masza,Sonia,Mila.Jedynie co do 2 imienia jesteśmy pewni Lilia-wybrała je nasza kochana 4 letnia Lenka.Dziewczyny piszcie swoje opinie:-)
 
Lenka mieszkacie w Polsce???jesli tak to moze dajcie normalnie Sasza a nie Sasha jakoś źle mi się to kojarzy,w ogole mniej problemów będzia miała z taką pisownią.
 
reklama
Lenka, mnie sie Sonia bardzo podoba :tak::-):tak: Moja corcia ma tak na drugie imie ;-):-)
Zreszta wszystkie imiona ktore wymienilas ladnie brzmia i sa oryginalne :tak:
 
Do góry