reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Witajcie mamuśki:-):-):-) ja w siódmym siesiącu ciaży z pierwszym dzieckiem przeszłam załamanie nerwowe po tym jak mój mąż wybrał imie dla pierworodnego-Maurycy, myślałam że zabije, kompletnie mi nie pasowało, ale przetrawiłam je i teraz jestem bardzo zadowolona, podobno tam gdzie wcześniej mieszkaliśmy jest już trzech Maurycych:-D:-D:-D.Pozostałe imiona moich dzieci to raczej standardy- Mikołaj , Maja , Maxymilian.
Jeżeli jeszcze kiedyś serce wygra z rozsądkiem;-);-);-) to będzie Misheel lub Miłosz, ale lepiej zeby rozsądek nie poddał się w tej walce:-D:-D:-D:-D......
pozdrawiam :-):-):-)
 
reklama
hehe :-) może i tak miał....dla mnie tpo i tak nieistotne.... jak będę chciła to dam Nadine
ale jak narazie zmieniłam swój typ:-p i jak na dziś moja córcia - o ile będzie córcia -będzie miała na imię Victoria
 
Nie wiem dlaczego... po prostu tak mi się podoba... tym bardziej że mieszkam w Irlandii i póki co nie zamierzam wrócić do pl... więc będzie łatwiej ...
bo moje Imię też piszą przez np C i 2l a a zwykłe Wiktoria dla mnie samej nie wygląda aż tak ładnie jak przez V,.... :tak:
 
Nie no sorki nie zakumalam ze mieszkasz za granica;-) pewnie i bedzie prosciej tam dla was:tak: A le ja z tych co wola polskie imiona z polska pisownia, bez urazy oczywiscie:-)
 
nie szkodzi.... każdy daje imiona jakie się podobają nie innym tylko nam....:tak:
nie jesteśmy od tego abt narzucać komuś imię czy pisownie imienia...
ale spytać przecież można... hehe
 
witam.
ja jesli bedzie dziewczynka a z tego co lekarz twierdzi to podobno bedzie to bedzie nazywac sie Mariam a jak by byl chlopak to by sie nazywal Jasin...a tak na marginesie moja kotka nazywa sie Nadin...
pozdrawiam
 
reklama
Do góry