reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Sprawdzalismy księgach imion Sasha(lub Sasza)jest to imię zarówno męskie jak i damskie-ozanacza Aleksandrę lub Aleksandra.A Masza to inaczej Maria:)oj mam dylemat:tak:
Dzieki za wszystkie podpowiedzi i czekam na dalsze inf:-)
 
mój kuzyn ma na imię Andreas a kuzynka Denis'e(Denizja , Deni , Denize)
Dzieci mojego brata Eryk i Wanessa,
a siostry syn Dorian

ja mojego typu jeszcze nie mam...
ale podoba mi się Nadine:)
a dla chłopca Marcel
 
Nikodem stał się według mnie ostatnio hitem wśrod mam już znam 3 Nikodemów którzy nie skończyli jeszcze nawet roku.Moim zdaniem Nikodem będzie niebawem dościgał Jakuba.
 
To ja dodam iż 2 tygodnie temu przyszła na świat moja chrześniaczka ale jej imię mnie przeraziło...Klara....nie wiem dlaczego ale imie kojarzy mi sie z ordynarną osobą, zarówno pod względem wyglądu jak i osobowości, taką małą grubą czarną w wielkich binoklach. Wogóle imie do mnie nie przemawia ale kruszynka jest słodziutka i w końcu to moja chrześniaczka ;-)
 
bo kiedyś był taki film na tvp2
gdzie właśnie była tzw "klara w okularach" najgrubsza i najbrzydsza w klasie w czarnych włosach i grzywką opadającą na te wielkie binokle...
pamiętam ten serial tak przez mgłę.....
ale był taki był.....też mi się tak to imię kojarzy
ale wybór zależy od rodziców... skoro im się to podoba,....to czemu nie:tak:
 
Klara,ah Klara.Była moim pupilkiem i najukochańszym pieskiem na świecie ;-):-)
Ale to rzadkośc psiakowi dawac tak na imię,u nas Klara była jedynym pieskiem na osiedlu z takim imieniem.Tata mój wymyślił :-):-D
Ale to jest człowiecze imię,tak więc co prawda dziecko kojarzyło by mi się z psem-suczką,ale fajna była i bardzo opiekuńcza ;-):tak:
 
reklama
Po długich rozmowach z męzem ustalilismy, ze Nasza mała kluseczka będzie nosiła imię-Masza Lilia:-)A, ze starszej Lence też podoba się i mówi do brzucha Maszka, tak więc przesądzone.
 
Do góry