reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Ach Olu jakoś tak wiesz...:rofl2::baffled::eek:

ja cały czas uczę dziecko trzeba się dzielić nie wolno bić itp itd (nie twierdzę,że zawsze mnie słucha) ale co z tego skoro w takiej sytuacji Przemo nie wie co zrobić:baffled:


a wracając do imion to mi się ostatnio Eryk podoba:tak:
bo córcia to musowo Milenka będzie - chociaż Alyiah też mi się spodobało jak przecyztałam:rofl2:

a w żłobku mamy cały przegląd: Alan,Igor,Kacper, Tomek,Kubuś, Krystian...i pełno Julek,Wiktorii,Jessik (czy jak to sie pisze:rofl2:)
co kto lubi:tak:
 
reklama
kiedys jak mieszkałam jakis czas w Niemczech to dzieci mojej sąsiadki Bianki nazywali sie
Nico i Rico.. tzn tak na nich wołali ale to pewnie zdrobnienia.

Prawdopodobnie to wlasnie nie byly zdrobnienia to bo to dosc popularne imiona w niemczech. Nico tez jest imieniem francuskim. Troche szukalam informacji na ten temat jak wybieralam to imie bo wlasnie chcialam Nico a nie Nikodem...;-)
 
Kiedy ciotka oznajmiła, że jej synek będzie miał na imię Zdobysław wszyscy sięw głowę pukali,że nie ma jakgo zdrobnić. Ale ciocia uparła się, że to dlatego, że wreszie sie zdobył na świat (a były z tym problemy). Dzisiaj kuzyn ma już 15 lat i mówimy ludzie mówią na niego Zdobek, Zdobuś, Zdobciu.

Co do mojej Lidki też rodzina zrzędziła, że to strasznie poważna imię a teraz mówią na nią Lidzia, Lidzik, Lidusia.
 
Nie czytałam całego wątku i nie wiem, czy była mowa o imieniu Benjamin. Tak ma na imię mój starszy synek. Jeszcze nigdy nie spotkałam w Polsce chłopca o tym imieniu.
 
Witam:-):-)
ja mam synka Gracjana i córeczke Bianke:laugh2:osobiście nie spotkałam w moim otoczeniu dzieci o takich imionach:no:
 

Załączniki

  • DSC00050.jpg
    DSC00050.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC00045.jpg
    DSC00045.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 46
Nie czytałam całego wątku i nie wiem, czy była mowa o imieniu Benjamin. Tak ma na imię mój starszy synek. Jeszcze nigdy nie spotkałam w Polsce chłopca o tym imieniu.

Mój brat cioteczny ma synka Benjamina :-).
W Polsce to mało popularne imię :tak:i dlatego ciężko jest tu spotkać chłopca lub mężczyznę o tym imieniu.
 
reklama
Do góry