reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Nie czytałam całego wątku i nie wiem, czy była mowa o imieniu Benjamin. Tak ma na imię mój starszy synek. Jeszcze nigdy nie spotkałam w Polsce chłopca o tym imieniu.


GRETI,mój kolega miał na imię Beniamin,a jego siostry to Estera i Noemi.
 
Ostatnia edycja:
też mam kolegę Kordiana-ciekawe czy to ten sam;-)choć chyba nie ten mój syna nie ma hihi chyba:rofl2:
my z egzotyki mieliśmy w klasie Nawel :-)
 
Witam.
Podobaja mi sie imiona Issak, Klaudiusz i wiele imion ktore zostaly tu wymienione, sama jestem zwolenniczka wyszukanych imion..
Moj synek ma naimie Samuel, mial byc Emanuel ale tata sie nie zgodzil.;-) Zdrobniale mowimy Sami, Zami, Samuelek.
Dla dziewczynki mialam uszykowane Lilianna - Maria:-)
Podobaja mi sie rowniez Simon (dla chlopca) po polsku to jest prawdopodobnie Szymon, mieszkamy w nimczech i staram sie zeby imie bylo latwe rowniez dla polakow.
Wiecej popularnych imion niemieckich to. (dla chlopca) Lucka, Tim, Janik,
(dla dziewczynki) Saphira ( wymawianen Safira), Fenja, Chelsy (Czelsi), Emily, Sophi (Sofia):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
nasz synek bedzie Gustaw :-) do brzuszka mowimy teraz Gucio, Guciulek, Gucias i bardzo nam sie podoba. Imię stare, rzadkie i oryginalne :-) nie mam nikogo znajomego z tym imieniem, szukalismy czegos starszego mial byc Franek ale to imie zrobilo sie odtatnio zbyt popularne. Zawsze wiedzialam ze moje dziecko bedzie nosilo imie malo spotykane. To pomaga w zyciu, ludzie bardziej kojarza taka osobe wiem to po sobie bo tez mam imie malo spotykane z czego bardzo sie ciesze :-)
pozdrawiam
 
Do góry