reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Maleństw

dziewczyny jak to jest wczoraj mojego maluszka pierwszy raz poczułam a dzisiaj jakaś cisza w brzuszku czekałam dzisiaj na jakieś ruchy a tu nic :no: czy u was też tak było ?
 
reklama
Asiac, jak poczulam pierwsze ruchy to potem miałam aż 2 tyg przerwy i od zmysłów aż odchodziłam. Potem znów się pojawiły i znów kilka dni przerwy. W końcu kupiłam detektor tetna, bo dostawalam po mału na glowę ze strachu ;-) Tak naprawdę codziennie czuję dopiero od ubiegłego czwartku i napawam się tym :-D Powiedziałam o tym lekarzowi, a ten stwierdził ze na początku sa to tak subtelne ruchy, ze mamy prawo przez kilka dni nie odczuwać ruchów.
 
Czesc wszystkim! Zgadzam sie ze zjawisko nie do opisania,i bardzo mile,(19tydz.)mysle ze od momentu kiedy sie juz porusza i to czujesz duzo bardziej nas zbliza, bo daje znac ze tam jest...Bardzo sie ciesze i ostatnio duzo gadamy he he choc jeszcze nie wiem czy on czy ona ale uzbroilam sie w cierpliwosc do poniedz.ide na usg!Moja dzidzia najbardziej jest aktywna poznym wieczorem i wczesnie rano,w dzien tak sobie.
U mnie w sumie wieczorem szarżuje, w dzień kopie. Rano za to śpi.

Czytalam ze jesli to pierwszy dzidzius ruchy czujemy troche pozniej ,niz przy kazdej nastepnej ciazy...ale czy tak jest?
To chyba zależy od dziecka. Ja poczułam dosyć wcześnie a to będzie pierwsze dziecko.

dziewczyny jak to jest wczoraj mojego maluszka pierwszy raz poczułam a dzisiaj jakaś cisza w brzuszku czekałam dzisiaj na jakieś ruchy a tu nic :no: czy u was też tak było ?
Tak. Ja tak miałam z tydzień ciszy.
Jeśli ciąża przebiega prawidłowo to nie ma się czym martwić. Niedługo nie da Ci spokoju.
 
Miczka, pewnie tak, ale sama wiesz jak jest... nie potrafimy się nie denerwować. Nigdy nie byłam tak wsłuchana i zainteresowana tym co się dzieje w moim uranizmie, a teraz zauważam każdą najmniejszą zmianę.
 
reklama
Do góry