reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Tu chodzi o promieniowanie. Jeśli kobieta pracowała 8 godzin na kompie to teraz może tylko 4 godziny. Taki jest wymóg jeśli chodzi o pracę, to dla przykladu. Wiec trzeba sie ograniczać.
 
reklama
Hm... Ja jeszcze nie dostałam kopniaka powyżej pępka. Wszystkie od początku dość nisko. Ale uznaję to za normalne... W czwartek USG, więc się przekonamy :)
 
ja laptopa trzymam na kolanach ale podkładam pod niego poduszkę bo mi własnie za ciepło w nogi:p

Nie można kłaść laptopa na poduszce, bo się przegrzeje! Musi być płaska powierzchnia, żeby miał gdzie wiatraczek odprowadzać powietrze. Ja zawsze dostaję za trzymanie laptopa na poduszce czy na kołdrze, kiedyś od Taty, teraz od Męża...;)
 
Po dzisiejszej wizycie jestem lekko oszołomiona. Uśmiecham się na samą myśl, ale z drugiej strony właśnie coś sobie uświadomiłam. Lekarz zmienił mi termin o 2 tygodnie, czyli moje ciąża jest młodsza. Co z tego wynika ruchy poczułam już w 16 tc! A przecież u pierworódki to prawie niemożliwe! Wyciągam stąd jeden wniosek. Moje dziecko jest strasznie ruchliwe i boję się, co będzie, kiedy zacznie chodzić. Przecież on cały dom rozniesie! A jak do tego będzie miał kuzyna, to z siostrą nic innego robić nie będziemy, tylko biegać za tymi maluchami. Ale za to jaką będziemy mieć kondycję! ;)
 
Po dzisiejszej wizycie jestem lekko oszołomiona. Uśmiecham się na samą myśl, ale z drugiej strony właśnie coś sobie uświadomiłam. Lekarz zmienił mi termin o 2 tygodnie, czyli moje ciąża jest młodsza. Co z tego wynika ruchy poczułam już w 16 tc! A przecież u pierworódki to prawie niemożliwe! Wyciągam stąd jeden wniosek. Moje dziecko jest strasznie ruchliwe i boję się, co będzie, kiedy zacznie chodzić. Przecież on cały dom rozniesie! A jak do tego będzie miał kuzyna, to z siostrą nic innego robić nie będziemy, tylko biegać za tymi maluchami. Ale za to jaką będziemy mieć kondycję! ;)
moja mała też już nieźle daje czadu nawet teraz jak siedzę czuję jak się wierci można powiedzieć że częściej jest aktywna 24godziny na dobę ale mam nadzije ze jak sie urodzi to jej sie to odmieni i będzie spokojnym bobaskiem;-):-p
 
Hmmmm a u mnie dla odmiany coś spokojne to moje dziecko. Mimo, że nic nie robię to on też się nie udziela... odezwie sie lekko raz na jakiś czas i tyle. Jeszcze mi się nie zdarzyły żadne mocne kopniaczki, o których wy piszecie...
 
reklama
Mój Mały jeszcze do niedawna miał respekt przed Tatą - jak Mąż przykładał rękę do brzucha, to się uspokajał. Ale chyba już się przyzwyczaił, bo wczoraj parę razy tak go skopał, że mało siniaki na dłoni nie powyskakiwały ;)

No i z dzisiejszej drzemki nici, bo akurat była jakaś impreza w brzuchu - chyba z karuzelą, w każdym razie obijania było dużo...
 
Do góry