reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

reklama
Dziewczynki chwalę się moje dziecko mówi "cześć" i podaję ładnie rączke i nią trzęsie jak na przywitanie hehe.....a najlepsze jest to jak daję karę psu(jak za bardzo jest podudzona i skacze po TV- tak tak mój pies widzi zwierzątka w ekranie i jedynie co ja uspokoja to wyganie na miejsce, to pakazuje palcem i mówię jej tam i wiecie co jak tylko oczywiście warknie, piszczy szczeka Zuzek podnośni paluszek do góry i mówi TAM i mamy taki ubaw, że hoho
 
sarisa, no mądra Zuzinka :tak: Patryk co prawda "cześć" nie mówi, ale umie zrobić i też macha tak fajnie łapką :-D

U nas teraz na topie jest zabawa w indian, czyli przykładanie ręki do buzi i wydawanie okrzyków :rofl2: Patrykowi tak bardzo się to podoba że wszyscy nawzajem musimy sobie tak robić bo dziecko przeszczęśliwe wtedy jest :-)
 
haha Indianina to moja robi tylko z moją mamą, bo ona ją tego nauczyła hehe

Mi się najbardziej podoba jak mowię, żeby Misiom dała cześć to łapie za łapkę Misia i macha w górę i w dół ....

A i nasze CZEŚĆ brzmi jak Cieś
 
reklama
Do góry