reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

heh, u nas dziasła spuchnięte, pod palcem czuję stwardniałe miejsce gdzie przebijają się ząbki, ale póki co - nie widać żeby wyszły. Za to marudzi jak nigdy! I slini się że potok płynie.
 
reklama
U nas już powoli się ząbki dwa przebijają:-). Narazie jest biała wypukłość która zaczyna być coraz bardziej nostra.

Jakie zęby powinny pierwsze wyjść u nas wychodzą na górze trójki dwie.


Chciałam wracać od kwietnia, ale jak Zuzia tak płacze to doszliśmy z M. do wniosku że wrócę we wrześniu.
 
Ostatnia edycja:
Dobranocka,Aniolek2310 gratki dla kruszynek i wytrwalosci dla was:)
no i sie zaczelo:)zabki:)a pamietacie jak jeszce niedawno z wypiekami na twarzach czekalo sie na odejscie wod i skurcze:)?
Casperek siedzi i najchetniej nie zmienialby pozycji na lezaca:)i dzis odkryl ze ma stopki:)
 
Osobiście widziałam malucha z pierwszymi trójkami na górze. Zabawnie to wygląda :)
Zuzia najczęściej krzyczy i piszczy. O jakimś solidnym guganiu mowy nie ma :(
No i czekam jeszcze na ten pierwszy głośny śmiech :)
 
Miniu, no to masz problem z głowy bo Twoje dziecię będzie mialo "zabawki" (nóżki) już zawsze w zasięgu ręki :-)
Maga, ja widzialam dziecko co miało dwie dolne dwójki i jedną trójkę na górze - wyglądało jak szczerbata wiedźma-starucha :))))))))
 
reklama
Do góry