reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

:D:D:D Zapraszam - zobaczymy! Krzysio też niech wpadnie - będzie nam weselej !

hehe no prosze jakie swatki sie znalazly:) a dzieci pytalyscie o zdanie???:)




u nas tez jest podkowka na widok kogos kogo malo zna:) strasznie wrazliwe te dziecinki nasze:) kiedys malego wziela moja mama-przodem do swiata go nosila wiec jej nie widzial, jak zobaczyl mnie to podkowka i w ryk, zaczal obkrecac glowe za siebie zeby zobaczyc kto go trzyma:)
 
reklama
a moja załapała grzechotanie i grzechocze juz drugi dzien a jak sie wkurza to wszystko nimi tłucze. Wstyd sie przyznac ale bije mnie własne dziecko normalnie patologia w domu. łózeczku juz troche obite ;-)
 
No normalnie już nie mogę. Co ja mam zrobić z tym kciukiem Łukaszka? Dopiero co zjadł a ten już kciuka wpycha i się mu fajnie go ssa. Próbuje smoczek to zaraz go wypluje albo podważy sobie tak paluszkiem że wypada z buźki. Wasze dzieci też tak chcą ssać kciuka? Czytałam że dzieci które w większości są karmione butelką to mają czasem potrzebę takiego ssania.
 
Wydaje mi sie,że dzieci lubią ssać, mój wpycha paluszki albo piąsteczkę hehe a jak sie ślini przy tym:)
 
U mnie też ssie wszystko co popadnie,ale piąstki są i tak górą. Daję smoczka, zabawki, gryzaczki - na chwilę się zajmie,ale ostatecznie i tak łapka wygrywa.
 
reklama
Do góry