reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

reklama
a ja musze się pochwalić że Patryk coraz lepiej umie bawić się zabawkami tzn wie do czego służą i jak je uruchomić :-) Teraz dostaliśmy taką zabawke
i-fisher-price-dzungla-niespodzianek-8684.jpg
tylko mamy starszy model i na górze jest taka prawdziwa dziupla, w pionie, Patryk bez problemu wrzuca do niej piłeczki, po to żeby uruchomić cały mechanizm :-) tak się wkręcił z tym wrzucaniem kulek że tacie do subufera (nie wiem jak to się pisze, taki głośnik) też wrzuca :-D

Umie juz ładnie zrobić papa, no i od dawna przybija "piątke" :-) ale "taki duży jestem" jakoś mu nie wychodzi ;-)
 
Roxi- super:)))!To znaczy,że Ptys kojarzy dobrze mechanizm "przyczyna - skutek":).A co do "taki duży",to po prostu mów mu to,jak sam z siebie podnosi rączki,to załapie,że to się z tym wiąże:).
 
a ja się chwalę że Laura już przestała raczkować i wszędzie już chodzi sobie normalnie na nogach Jeszcze w niedziele trochę zataczało a dziś normalnie sobie sama wszędzie łazi i niestety grzebie.
Chwile grozy przeżyłam kiedy otworzyła szafke gdzie są jej uprasowane w męce ubrania.
 
Dziewczyny, ja tylko na szybko wpadłam się pochwalić :) Zuzia już samodzielnie chodzi ! Tak jej się to dzisiaj spodobało, że łaziła tam i z powrotem po pokoju. Trzeba będzie poprzenosić wszystko na "poziom wyżej" :)
Gratulacje wszystkim maluszkom postępów !
 
reklama
Do góry