reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

reklama
Elwirka gratuluję Oliwce !!!
Kahaaa Tomcio zdolny chłopak !!! chyba w to nie wątpisz?

Z tych schodzeniem to u Nas też różnie ustawia się na główkę ale ja jej mówię, Oliwia tak się nie schodzi i czasami odwróci się na drugą stronę czasami na brzuch i ja ją przesunę i powoli się odsuwa rączkami od siebie i schodzi...wszystko zależy od dnia.
 
u nas Natalia tez wchodzi i schodzi z naszego łoża ,odwraca się tyłem,zsuwa sie ładnie na brzuszku i ląduje na pupci. Do piaskownicy potrafi sama wchodzić i wychodzić, ale oczywiście my jesteśmy w " pogotowiu". Wogóle dobrze, że na naszym placu ktoś wymyślił dać taką piankę, zamiast betonu. Wtedy, jak dziecko upadnie nie zrobi sobie krzywdy. Na każdym placu powinno tak być, ale napewno to spore koszty
Elwirka no to gratulacje dla Oliwki, a sprężynuje nóżkami, jak ją tak trzymasz pod paszki?
 
U nas z tym schodzeniem z łózka to Łukasz sobie nieźle radzi. On już wie że pupą się najpierw schodzi a potem głowa. Tak fajnie się zawsze ustawia jak chce zejść z łóżka. Ostatnio nawet coraz mniej się boję zostawić go samego w pokoju, bo wiem że z łóżkiem sobie poradzi. Nie raz jak zerkałam na niego z ukrycia to schodził tak jak się powinno zejść. Satysfakcję ma ogromną jak uda mu się na te łóżko wdrapać:-)
Nauczył się tego szybko, raz mąż mu pokazał albo jak widzieliśmy że najpierw idzie głową to tak go ustawialiśmy żeby pupą najpierw zszedł.
elwirka gratulacje.
kahhha mądry chłopaczek z Tomusia :)
 
SUGAR ty czubie:)))) nie wspolgraja mi:)) a widzialas zeby wpsolgraly???:))))))))))))))))))))))

ELWIRKA moja Leane jak psotawie to stoi i tancuje i dlosc dlugo sie utrzymuje. raczkowanie ma w nosie chociaz podnosi dupcie coraz czesciej ale nie probuje lazic na kolankach, za too pelzak z niej zawodowy.

moje dziecko rozroznia co mozna targac a co nie. dzisiaj dorwala moje ksiazki kucharskie, poogladala sobie, paluszkiem pokazywala cos a potem odlozyla, a reklame albo gazete jak dorwie to wiory leca.

co do foremek itp. to dzisiaj boki zrywalam bo koleczka z palika nakladala na butelke wody co stala na podlodze!!!! nigdy tego nikt njej nie pokazywal. sama wpadla na to:)))

no i ku chwale ojczyzny coraz czesciej slysze mama:)
 
elwirka, brawa dla Oli :-)

kahaaa,
wow gratki dla twojego Tomcia! bo takie klocki to wcale nie prosta sprawa :tak:

Patryk w sprawie schodzenia tyłem to całkowicie nie kumaty :no: już milion razy mu pokazywaliśmy o co chodzi, sami go przekręcaliśmy żeby prawidłowo schodził i nic, on i tak pikuje w dół i ręce wyciąga :eek: no ale cóż, myśle sobie że i na niego przyjdzie pora, to załapie ;-)
 
Pewnie, że widziałam. A bo to raz? Np. w tenisa współgrywają sobie. Moje nie, ale podbno Efy nieźle dają, a dawidowe lubią powspółgrywac w badbingtona ;-)
I nie czubie, a irokezie ;-)
 
reklama
Elwirka- gratki dla Oliwki- dzielna dziewczynka:)
kahaa- wow!- super! Tomcio zdolny:))))
Dziulka- wiesz,ostatnio siostra mi opowiadała,że mają takiego chłopczyka w grupie- późno zaczął chodzić itp.,za to pięknie mówił bardzo wcześnie,inteligentnie i dowcipnie- może Twoja Leane tez "tym trybem" idzie i woli się skupiać na ważniejszych sprawach?:)
elusia- gratki zębolkowe dla Natalki:)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry