reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

reklama
Makuc moze one telepatycznie się teraz porozumiewają ?? Tak więc Zuzek stoi wszędzie gdzie się da np. z kanapy przechodzi do stołu, ze stołu do kanapy jak nie ma się czego złapać to raczkuje. Ogólnie jest wszędzie gdzie jest coś ciekawego, ogólnie pies już jej się znudził (w sensie, ze juz za nim nie biega, ale dalej zaciesza na jej widok). Gada baba, tata , nie, da i np. dasz jej cos do rączki (np. klucz do domu- przekupstwo, zeby siedziała w wózku a nie się wiła i rzucała jak ryba bez wody) i potem chcesz wziąść klucz, żeby drzwi otworzyć(oczywiście w zamian dając inną zabawkę) jest krzyk oj i to jaki cholender awantury mi robi łobuziaca jedna. Aha na każdym Misiu,lalce, zwierzaku pokazuje gdzie ma oczko i nosek, daje całusa i wie gdzie sroczka kaszkę ważyła to póki co to tyle z nowości ;-)
 
Sarisa jakbym normalnie czytała o mojej Julce! Tylko zamiast tata jest "mama" :-D i "mam" jak chce jeść :tak: raczkuje po całym mieszkaniu, staje wszędzie gdzie tylko można. Ostatni jej ulubioną zabawą jest siedzenie pod stołem i tam się bawi zabawkami :-D robi kosi kosi, bije brawo i robi papa :-) aha i jak mówię do niej jak robi krówka to naśladuje muuuuu :tak:
 
a brawo, kosi i papa to juz dawno umie. Ale nasladowac zwierząt niet :-(, ale zieje jak tylko ja je udaje, tylko niewiem czy dlatego, ze to takie fajne, czy dlatego, ze nie potrafie ;-).......

edit i wiem pokazuje jaka duża będzie :-)
 
Ostatnia edycja:
SARISKA noooo:)) ale Zuziek do przodu z umiejętnościami przez te 2 tygondnie "poszła". MEGA GRATULACJE dla Niej! To teraz ja na nowe Alutkowe skillsy czekam :happy2:
 
Sarisa no pięknie już Zuzka wyszkolona heh :-)
Elwirka gratulujemy pierwszego słowa :-)
Lady to super że mniam mniam jest :-)

Oliwia też bije brawo, papa, kosi, mówi świadomie tata, mama, baba, mniam, mam, dziadzia, da pokazuje oko i nogę u pluszaków, namiętnie wrzuca do wanny wszystko, lubi jak jej ze słuchawki prysznicowej polewam rączkę, jak jej puszczam bączka to podaje mi żebym dalej puszczała, jak kicham albo Ona to jest jeden śmiech, uwielbia jak strzelam do niej miny, śmieje się wówczas w głos.
 
reklama
WOW ile te Wasze dzieciaczki potrafia!!! :))
Moja Nadia narazie tylko wlancza naped na cztery i zasowa(raczkuje)po calym mieszkaniu.Wstaje i stabilnie stoi gdzie popadnie.Robi pa-pa,kiwa nie,tak robi brawo:) dopiero nie dawno wyszly jej dwa zabki.Mowi mama,baba co jej sie tam uda...ale najlepiej lubi sie klucic,jak stoi to krzyczy az sie czerwona robi i piszczy:)
 
Do góry