reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

reklama
roxi, gratuluję:-Du nas na topie jest "bubu", szczególnie jak mama na raczki nie chce wziąć. wychodzi jej wtedy zajebiaszcze "zizi bubu":-D a jak powtarzam jej w kółko "mama" to się brechta i krzyczy "bziiiiii", o co kaman???:confused::-D
 
Filmik o tym, jak Oluś próbuje wstać, wrzucam na zamkniętym :)

Ale Wam zazdroszczę tego "mamama", czy "tatata". Mój dzieć od miesięcy wali do mnie per "ty". To znaczy "Ewu". Czasami wychodzi mu "Ewa". Ja siedzę i mu gadam: "powiedz ma-ma", a moja własna mama się nabija, że zanim on się nauczy słowa "mama", to już będzie umiał słowo: "powiedz".
 
Ostatnia edycja:
Roxi - super :-)
Ida jak ja mojemu mówię mama,mama....itd to on najpierw się głupio patrzy na mnie a potem zaczyna się śmiać:-D

moja ma podobnie

Roxi fajnie fajnie to juz niedługo powie ale nie mama czy tata tylko baba ;-)

Efa ale mnie tym powiedz ubawiłas bo ja nie pomyslałam o tym :p
 
Ostatnia edycja:
Ida,to jasne- Inka całusna dziewczyna jest i buzi wciąż sie domaga:).
A Amelka ostatnio odkryła uroki gadania z uszami w wodzie:)))- przy kąpieli buzia jej sie nie zamyka.Niestety,"mama" słyszę tylko ,jak płacze...:(((- ale może dobre i to?Że niby ja taka na ratunek niuni i w ogóle?No,za to tata cały happy,bo z "tata" jakos nie ma zahamowań;/.A wczoraj padalismy oboje ze śmiechu,bo dałam jej spróbowac chałwy.Oczywiście zachwyt i entuzjazm,az się cała trzęsła z radości i mówiła "dombwwww"- kilka razy to powtórzyła,więc uznaliśmy,że mówi "dobre":-D!Hm,możliwe,bo przeciez jak ja karmię,to wciąż słyszy "Dobre?Dooobre!".
AAA!Zapomniałabym!Siedzi sama bez podparcia juz całkiem długo,dopóki sobie nie przypomni,ze trzeba nogę do buzi wsadzić.No i parę razy juz podniosła dupkę i "stanęła " na czworakach- ale to na krótka chwile i jeszcze nie załapała,że można sie przemieszczac w ten sposób.
 
Ida - super :-) Przemek to mówi tylko 'ama ama' zamiast mama ;-)

Hapybeti - gratulacje dla Amelki siedzenia i podnoszenia się :-) Pewnie niedługo zacznie raczkować :-)
 
Ida,to jasne- Inka całusna dziewczyna jest i buzi wciąż sie domaga:).
A Amelka ostatnio odkryła uroki gadania z uszami w wodzie:)))- przy kąpieli buzia jej sie nie zamyka.Niestety,"mama" słyszę tylko ,jak płacze...:(((- ale może dobre i to?Że niby ja taka na ratunek niuni i w ogóle?No,za to tata cały happy,bo z "tata" jakos nie ma zahamowań;/.A wczoraj padalismy oboje ze śmiechu,bo dałam jej spróbowac chałwy.Oczywiście zachwyt i entuzjazm,az się cała trzęsła z radości i mówiła "dombwwww"- kilka razy to powtórzyła,więc uznaliśmy,że mówi "dobre":-D!Hm,możliwe,bo przeciez jak ja karmię,to wciąż słyszy "Dobre?Dooobre!".
AAA!Zapomniałabym!Siedzi sama bez podparcia juz całkiem długo,dopóki sobie nie przypomni,ze trzeba nogę do buzi wsadzić.No i parę razy juz podniosła dupkę i "stanęła " na czworakach- ale to na krótka chwile i jeszcze nie załapała,że można sie przemieszczac w ten sposób.

to tak jak ja :-) i gratuluję postępów w siedzeniu:-)
 
reklama
moj klusek wstal pierwszy raz z lezenia do siadu sama bez moich palcow. a tak to jak lezy na brzuchu to zaczyna kombinowac jak tu dopasc moj telefon ktory lezy dalekoooooo w przodzie i wyciaga rece takkkieeeeeee dlugie rusza nogami i zapomina ze trzeba dupencje ruszyc. a tak to jak postawie to twardo sie t rzyma na nogach tylko ze musze ja trzymac.ma totalnego fiola na tle kluczy od domu. jak dochodze do klatki i wyciagam klucze to tak sie cieszy ze nogami wywija i raczki sie jej trzesa:pp i coraz smielej w koncu zaczyna sie majtac na brzuch jak powiem: uciekaj, spadaj , sio!" to wtedy robi zamach ale musze dupke popchnac i wtedy fik:)))) do raczkowania puki co nie widze postepu. pelzac jej sie nei chce:ppp a gadane to ma:pp nadal mam na imie Oggie!!!!!!!!!
 
Do góry