reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
Witam Was Dziewczyny!jestem Nowa Na Forum I Też Mam Termin Na Marzec:-)29.03:-)bardzo ładne Macie Brzusie I Gratuluje Wam Wszystkim!ja Martwie Sie Bo Jeszcze Brzusia Nie Mam:-(a Bardzo Bym Chciała:-)dzidziuś Dobrze Sie Rozwija I Wszystko Ok,ale Ja Niestety W Pierwszym Trymestrze Miałam Straszne Mdłości I Wymiotyi Męczą Mnie Nadal:-( I Niestety Nie Udało Mi Sie Nic A Nic Przytyć:-(a Jestem Z Natury Bardzo Szczupłą I Drobną Osóbką:-(zatem Teraz Jestem W 13 Tygodniu,a Mój Brzuszek Jest Tylko Leciuteńko Uwypuklony:-(jak Urośnie Dołącze Fotkę Do Waszych Wspaniałych!pozdrawiam Serdecznie!
 
Kobiety, macie slicznie brzuchole!
Wyobrażacie sobie jakie cudne dzieci tam mieszkają? :))))

Muszę męża namowic na sesję. Przy pierwszej ciąży miałam masę zdjęć, teraz mam tylko kilka z wakacji i to dzięki temu że sie pojawiłam w poblizu córki ;)
 
Zjawka - masz termin dzień po mnie więc jesteś w 14 tygodniu :tak: ( ja mam 28.03). Wstaw sobie suwaczek to łatwiej Ci się będzie połapać ( jak każdej z nas chyba).

Mi brzuszek pojawił się nagle tydzień temu więc tym to akurat się nie martw. Zobacz zdjęcie niekat na poprzedniej stronie - jej dzidziuś w 13 tyg a brzuszka też nie widać .

Powodzenia!

Aha - małżon wraca w piątek to zrobi mi zdjęcie mojego brzuszka, więc będę mogła i ja się w końcu pochwalić :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry