reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Ninja bardzo zgrabny brzuszek a i Ty cała szczuplutka i zgrabna:tak::-D:tak:
Podejrzałam u Ciebie na kompie - grywasz w herosa?? My całą rodzinką:tak:, moi panowie właśnie grają:tak:;-):-D
 
reklama
Ninja - laska z Ciebie jak nie wiem ;-)! Brzuszek nie duży, za to cyce pokaźne ;-):-D kurcze, daj ich troche :zawstydzona/y::-D bo ja to patrząc po całości mam malutkie :zawstydzona/y:
 
dzieki dziewczyny za miłe słowa:-) może brzusio niezbyt duży ale widać go juz od 3 miesiąca ciaży:-D i jak mi wszyscy mówią, ostatnio sporo przybrał (tak na pierwszy rzut oka:-D)
niekat ostatnio mierzyłam sie 10.01 i miałam 107 cm w pępku czyli przez 2 miesiące doszło 7cmno i wagowo 12 kg na+:baffled:
ninja rzeczywiście podobne mamy brzusie:tak:
 
Dusia a kiedy brałaś ślub?Bo podobno tak to już jest,że po weselu wyskakuje:-Dmi też do ślubu jeszcze luz a później"plum"!
Kasia powiem ci,że prezentujesz się zawodowo;-)
Ninja ale Dżaga z ciebie,jak stoisz bokiem to tyłeczek masz proporcjonalny z brzuszkiem:tak:,i bardzo fajna tuniczka
No ja mam równą 100 w pępuchu,a co gorsza w biodrach też:wściekła/y:,a miałam 90!Chociaż nie wydaje mi się żebym przytyła:no:!Tak się rozszerzają biodra???:confused:I już tak zostanie???Bo chyba w żadne spodnie swoje nie wejdę:sorry2:...
 
reklama
Do góry