reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
no w końcu :dry:
 

Załączniki

  • 25.01.2008 260.jpg
    25.01.2008 260.jpg
    74,6 KB · Wyświetleń: 97
  • 25.01.2008 264.jpg
    25.01.2008 264.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 58
Sorry Ninja juz 2 posty Ci napisałam hehe ale mnie wywala cos z neta dzisiaj a pozniej nie mogłam sie wbic na bb.Fajnie ze Ci sie udało.
Super masz brzusio a jakie Ty chucherko jestes:-):-)Bardzo dobrze wygladasz wszystko w brzusio poszło.To juz na nowym mieszkanku??
 
Nie - to z przed 3 dni u teściów.
Wrzuciłam zdjęcia, ale musiałam wyrzucić wszystkie, które od sierpnia umieściłam na bb - bez sensu...
muszę jakoś inaczej je zacząć wrzucać, ale jeszcze nie wiem jak.
 
Kasia, Ninja super brzuszki!!!:-):-)
Ninja wygladasz rewelacyjnie!! zadnych dodatkowych kg oprócz tych które przypadają na brzuch!!:-):tak:
ja tez musiałam wyrzucić moje wcześniejsze zdjęcia żeby wkleić brzuch:baffled:
Dziewczyny pstrykajcie fotki bo za chwile brzuchów nie bedzie:-)
 
Ale macie śliczne brzuszeczki:-):-):-).
Po moim już ślad zaginął:sorry2:
Ja jeszcze przeglądam fotki mojego brzucha i nie mogę się nadziwić, że to moje maleństwo tam siedziało skulone w brzuszku:-D:-D. A wydawało mi się, że nie miałam go takiego dużego. A jeszcze do tego miałam tyyyyle wód, że lekarz jak już w szpitalu robił usg to powiedział:" ma Pani tyle wód, że Mała lata jak po sklepie":-D:-D:-D:-D
 
Befatka, Ninja, bardzo zgrabne brzuszki! :tak: Moj to jak potwor wyglada przy Waszych, az wstyd wkleic :zawstydzona/y: Moze w niedziele zrobie fotke bo bedzie brzuszek w wersji wieczornej makijazowej bo na kolacje ze znajomymi wychodzimy.

P.Mamusiu, ale fajnie ze Ci wszystko zniknelo! I zadnych cwiczen chyba nie robilas bo po CC to raczej sie nie wolno meczyc przez jakies 6 tygs? :confused:
 
reklama
Ninja widzę, że masz już co dźwigać...;-):tak:;-)!!!
Śliczny brzuszek, a Mamuśka zgrabniutka, aż miło patrzeć:yes::wink::yes:!

PrzyszłaMamusiu to chyba dobrze, że brzusio już zniknął, bo Tosia już z drugiej strony:-)?!
 
Do góry