reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Angelika wszystko idzie w dobrym kierunku. Najwazniejsze ze dzidzia zabezpieczona :) w szpitalu pewnie potrzymaja tyle ile bedzie trzeba i puszcza:)

Beata no corcia Ci rosnie jak na drozdzach:) ja tez jestem ciekawa jak moja ostatnio termin wskazywal na tydzien wczesniej zobaczymy jak dzis :)
 
Moja malutka wazy dokładnie 1999g wiec duza jak na 32tc :) szyjka dluga 4,8 wszystko zamkniete. Pan dr stwierdzil ze mam taka super morfologie ze nie dziwi sie ze tak rosnie ładnie:) ulozona głowką w dół juz ladnie choc podobno moze jeszcze sie wiercic i przwkrecac :)
 

Załączniki

  • 20160617_155902.jpg
    20160617_155902.jpg
    509,8 KB · Wyświetleń: 79
Polcia jaka sliczna fotka, slodka :) I widze ze wagowo tez niczego sobie;)
Super, ze wszystko jest dobrze :)

Ja fotki nie dostalam, juz druga wizyta, cos ten moj doktorek w kulki leci.
 
Moja malutka wazy dokładnie 1999g wiec duza jak na 32tc :) szyjka dluga 4,8 wszystko zamkniete. Pan dr stwierdzil ze mam taka super morfologie ze nie dziwi sie ze tak rosnie ładnie:) ulozona głowką w dół juz ladnie choc podobno moze jeszcze sie wiercic i przwkrecac :)
No to super, że wszystko ok, jaka słodka!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny super że same dobre wieści ;)
Polcia - śliczna ta Twoja kruszynk, jaka buźka ładna jeszcze to ssanie kciuka :) cudeńko <3
Beata, niektórym ginekologom trzeba przypominać o zdjęciu na tym etapie :p moja nie ma usg 3d no ale ja z kazdej fotki się cieszę a ona od jakiegoś czasu nic mi nie dawała więc się upomniałam i dała bez problemu ;)
 
reklama
Do góry