reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Hej :) ja już po wizycie, mała obrociła się i jest głową do dołu :) a ja myślałam że nadal w położeniu miednicowym bo mnie mocno uderza po pęcherzu i okolicach, czyli to są ciosy z ręki ;) poza tym równo rośnie i generalnie wsio OK. Zdjecia po raz pierwszy nie dostałam, tylko tabelke z wymiarami z usg.
 
Hej, ja tez juz po wizycie. Miałam nawet zrobione KTG i żadne skurcze nie wyszły. Na szczęście szyjka sie nie skróciła bardziej od wtorku, ale nadal mam leżeć. Lekarz dalej mi proponował ze mogę zostać w szpitalu na 3-4 dni, ale stwierdziłam ze jeżeli leżenie w domu przynosi efekty, tzn nic gorszego sie nie dzieje to wole swoje łóżko. Do szpitala mam ok 15 min, wiec jak tylko sie gorzej poczuje to mam przyjechać i mnie przyjmie na oddział. Balam sie ze do porodu będę musiała juz leżeć, ale pan doktor zaczął sie śmiać i powiedział ze nie, zazwyczaj to jest potrzeba oszczędzania sie kilka tygodni.
Następna wizytę mam za dwa tygodnie czyli 27.06.
 
Dziewczyny super ze wszystko ok
Mi mimo miekiej szyjki kazala przyjsc po 4 tygodniach ale dogadalam sie z nia na 3 i teraz wizyte mam po 3 tygodniach wszystko zalezy chyba od lekarza
 
No właśnie ja też słyszałam że pod koniec ciazy co 2 tygodnie wizyta. A jak już jest się po terminie to co kilka dni na ktg. Tego też jeszcze nie miałam robionego ani razu.
 
reklama
Do góry