reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Jeśli miałaś badany ten hormon w początkowym okresie ciąży i wynik był ok uspokój się bo nerwy tu nic nie pomogą.

no właśnie nie miałam :( teraz dopiero 12 lipca po raz pierwszy ... w poprzedniej ciąży (12 lat temu) nie miałam żadnych problemów z tarczycą ...

od początku ciąży spadają mi płytki krwi. Obecnie są na poziomie 80 tys przy normie od 150 tys...

Ja mam to samo tyle że 117tyś i mam odczucie że lekarz to zbagatelizował, bo wizytę zdominował mój zły wynik TSH...
 
dzisiaj pierwsza sierpniowa wizyta, trzymamy kciuki!

01.08 angelikaaa

02.08 anezram
03.08 maldob
03.08 mamakulka
03.08 karolanka
03.08 cc anpio
04.08 nati_de
04.08 koronkaa
04.08 magdalena t.
04.08 jaspis
09.08 mrs_hermit
10.08 cc latika
11.08 hellevoet
11.08 cc papercut
17.08 mika06

terminy

magdalena t. 05.08 filip
karolanka 6.08 jakub
nati_de 8.08 anthony
angelikaaa 8.08 lenka
mamakulka 8-13.08 ignacy
asiunia1988 10.08 filip
kamcia567 10.08 michalina
mammyblue 11.08 synek
niunia102 11-12.08 kuba
koronkaa 11-13.08 synek
agata320 13.08 marcelina
ewix124 15.08 jagoda
papercut 17.08 nina
polcia117 18.08 wiktoria
tuptup 19.08 michalina
hellevoet 23.08 tomek
sierpniowka 24.08 jakub
mrs_hermit 24.08 jaś
anezram 25.08 maciuś
dor1989 27.08 pola
jaspis 28.08 laura
aniab38 28.08 adaś
maldob 28.08 julka
mika06 30.08 wiktor
wenaa 10.09 tymek
 
no właśnie nie miałam :( teraz dopiero 12 lipca po raz pierwszy ... w poprzedniej ciąży (12 lat temu) nie miałam żadnych problemów z tarczycą ...



Ja mam to samo tyle że 117tyś i mam odczucie że lekarz to zbagatelizował, bo wizytę zdominował mój zły wynik TSH...
117 tys to jeszcze nie tak tragicznie, wiadomo ze niepokojaco, bo ponizej normy. A jak reszta wynikow w morfologii? Jeśli jest też anemia to może to wynikać z rozcienczenia krwi. Jak u mnie powyżej 100 tys to jakoś nieszczególnie się przejmowali. Tylko gin mówiła ze trzeba obserwować bo inne parametry krwi mam dobre. Jak spadło poniżej 100 to wtedy się zaczęły konsultacje u hematologow itd. Dzisiaj już pobrali mi krew do badania po dwóch dawkach sterydu i sama jestem ciekawa na czym stanie... Ciekawi mnie tylko czy to ma związek z tarczyca bo ja od początku ciąży biorę euthyrox 25. Miałam delikatnie podwyzszone tsh (tzn w normie dla normalnego człowieka, a dla kobiet w ciąży parametry trochę się roznia) i endokrynolog tak zaleciła.

Ania dawaj znać co dalej u Ciebie!
 
Hej, ja juz dzisiaj po ktg i wizycie u lekarza.
Jak to pan doktor powiedział szyjka juz ładnie przygotowana do porodu, rozwarcie na 2 cm. Skurcze jakies sie zapisały na ktg ale to jeszcze nie porodowe, przygotowawcze. Teraz jak wróciłam do domu zobaczyłam ze mam wkładkę cała we krwi. Trochę sie wystraszyłam, zadzwoniłam do położnej, podobno po badaniu to normalne.
Podobno w tym tygodniu urodzę, ale wiadomo... nigdy nic nie wiadomo kiedy [emoji6].
Wiec gdyby nie w tym tygodniu to Papercut wpisz mi wizytę proszę na 08.08
 
dopisalam, nigdy nic nie wiadomo ;) ja wlasnie bylam przygotowana psychicznie, ze po grzebaniu przez gin jakis czop wyjdzie czy krew wlasnie a tu nic
 
Jak krwawienie to może szyjka się rozwiera albo gin coś mocno grzebał :)
Jak w dniu przyjęcia do pierwszego porodu gin na IP zrobiła masaż szyjki to wyszłam z płaczem z gabinetu a gdzie skurcze porodowe później...

Paper dzięki za dopisanie terminu cc :)
Jeśli dasz radę dopisz również mój termin: TP 17/08 córka Natalia :) z góry dziękuję :p
 
reklama
Do góry