reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
U mnie jest tak samo,włosy mi wychodzą garściami, musze zakupic te tabletki bo inaczej wyłysieje :-( A tak w ogóle jutro jadę pobrac krew bo od jakichś 2tyg masakrycznie kołuje mi się w głowie
 
Mi też włosy wypadają, przed ciążą bralam Merc specjal, polecam naprawdę działa, ale teraz jeszcze karmie i lekarka zabronila stosować, a co do kołowania w głowie to mam tak od dwóch miesięcy, ale myślę ze to od częstego wstawania w nocy, bo wstaję 5 razy i to od początku!!
 
dziewczyny pomocy !!!!!!
potrzebuję na sobotę prezent na roczek - bo zostaliśmy zaproszeni - dla synka kuzynki i kompletnie nie mam weny twórczej.
Rozmawiałam z nią dziś i sama mi powiedziała, że nie ma pojęcia co by można kupić bo jak była wczoraj rozglądnąć się za prezentami gwiazdkowymi to prawie się popłakała, że syn ma wszystko po braciszku i że nie bardzo jest mu teraz co kupić :(
 
hej
ann-87 ja biorę femiobion dla kobiet w ciąży, bo włosy po doświadczeniach z pierwszą córą mniej więcej wypadały mi od 3-6 miesiąca po porodzie. Ja mi lekarz mówił to normalny objaw po.
dariaN ja kupiłam fontanne z playskool i każde dziecko które do nas przychodzi jest zachwycone i Zuzka do tej pory uwielbia fontanne.......wiem, że cena zabija. Ale w realu obecnie są chyba za 100 zł.
http://www.smyk.com/playskool-fonta...raktywna,p1044816060,zabawki-gry-dla-dzieci-p
albo drewniane klocki,
http://www.smyk.com/eichhorn-koloro...lementow,p1045718659,zabawki-gry-dla-dzieci-p

Boikido, Układaj i licz, klocki drewniane - Boikido - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com

więcej pomysłów nie mam dla roczniaka
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, wiem, że niektóre z Was mają, dlatego kieruję do Was pytanko: Co myślicie o tej żyrafce Sophie? Wydaje mi się, że fajna zabawka dla dzidziora, który wszystko ładuje do paszczy:-D Pokazałam M. i on myśli tak samo jak ja, że spoko zyrafka. Ale z drugiej strony, cena jest dosc konkretna. Dlatego jednak Was chciałam podpytać :tak:



Ach i jeszcze jedno (choć bardziej na tę chwilę ta żyrafa mnie interesuje;P), jaką elektroniczną nianię byście poleciły? Powiem tak, na samą myśl, że mam Lentucha wynieść do jej pokoju jest mi słabo, ale nianię można by już mieć :-pobczajam, i obczajam... i nie wiem... Ale wiecie, chodzi mi o sprawdzone opinie;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
DariaN - ten okrywczy domek mogę polecic z czystym sumieniem, link na zakupowym na ostatniej stronie.

asia - ja mam zwykłą nanię motoroli, spełnia swoją funkcję. Ale jak sie boisz to kup sobie philipsa nianię z kamerką na dziecko
 
Do góry