reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

hehe ivi to faktycznie idz dla swietego spokoju bo i chłop sie rozchoruje z nerwów :) a widze ze mamy podobnych facetów, mój taki sam :-Di koniecznie napisz po wizycie jak było i fotke fasolki prosze nam tu wkleic !!!!!!!!
 
reklama
No wlasnie tez tak pomyslalam, ze pora dac mu pospac, bo ja to spie jak kamien:) Jak myslicie, dostane dzis do wykonania jakies dodatkowe badania?
 
Oczywiscie jak tylko wroce, to zdam sprawozdanie, chyba ze mi chlop zemdleje i trza bedzie cucic ;D
 
No wlasnie tez tak pomyslalam, ze pora dac mu pospac, bo ja to spie jak kamien:) Jak myslicie, dostane dzis do wykonania jakies dodatkowe badania?

nie wiem jak to jest za granica z badaniami, w polsce to wiadomo ze pełno trzeba zrobić na początku ciązy a tym bardziej pierwszej ciązy !!!!
 
Hej dziewczyny

to i ja sie przedstawie

mam na imie Marta , mam 29 lat i mieszkam w Uk razem z mezem juz od 4 lat
we wrzesniu bedzie nasza 6 rocznica slubu a to bedzie nasze pierwsze dzieciatko
powiem tak, ciesze sie bardzo ale tez jestem torche przerazona czy sobie z wszytskim sama poradze :-)
bo zawsze mialam stach przed malymi dziecmi, balam sie je wziac na rece, przebrac-bo to takie kruszynki byly :)
wiem, ze to smieszne no ale tak bylo i nic na to nie poradze hehe
 
Hej dziewczyny

to i ja sie przedstawie

mam na imie Marta , mam 29 lat i mieszkam w Uk razem z mezem juz od 4 lat
we wrzesniu bedzie nasza 6 rocznica slubu a to bedzie nasze pierwsze dzieciatko
powiem tak, ciesze sie bardzo ale tez jestem torche przerazona czy sobie z wszytskim sama poradze :-)
bo zawsze mialam stach przed malymi dziecmi, balam sie je wziac na rece, przebrac-bo to takie kruszynki byly :)
wiem, ze to smieszne no ale tak bylo i nic na to nie poradze hehe

atram witam serdecznie!!
zobaczysz poradzisz sobie , ja też tak się bałam, że sobie nie poradzę itd a 5 minut po narodzinach zapomniałam o całym strachu :-)
 
reklama
Do góry