reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

:-):-):-)

a bierzesz pod uwagę poród rodzinny? skoro masz takiego wrażliwca:-D

Hehe, to by sie lekarze musieli zajmowac nim a ja bym sobie sama rodzila:-D:-D:-D
Na razie moja misja jest go troche opanowac, bo cokolwiek jem, on natychmiast sprawdza w internecie czy mi wolno :crazy: Wczoraj to mu taka awanture urzadzilam, ze az chyba w Polsce slychac bylo, bo jadlam sobie twarozek, a on gdzies wyczytal ze nie moge i chcial mi zabrac :wściekła/y: Malo brakowalo a zjadlabym jego ze zlosci :rofl2: Oj, bedzie mial szkole zycia ze mna chlopaczyna.. :tak:
 
reklama
Dziekuje :) Oby wszystko ulozylo sie dobrze, bo widzac ile juz mamy pazdziernikowych aniolkow, to az mi sie kiszki skrecaja ze strachu... A jestem ze Skarzyska-Kamiennej, obecnie natomiast mieszkam w Rzymie.

O kurcze !!!!! kochana a ja mieszkam zaraz przy Skarżysku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale ten świat jest mały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szkoda ze jednak tu nie mieszkasz bo bysmy sie odwiedzały :)
 
nati/miso mam nadzieje, ze wszytsko sie zmieni jeszcze do tego czasu

ale chyba na sam poczatek zaprosze do siebie mame do pomocy, bo jednak bede sie przy niej czula pewniej
 
Czesc Dziewczyny, to i ja sie przedstawie (z usmiechem przyklejonym do mordki) :-)
Mam na imie Emilka, mam 27 lat, pochodze z okolic Zielonej Gory, a aktualnie mieszkam z mezusiem w Montrealu, to nasza
pierwsza ciaza, jestem troszke przerazona, ale to jeszcze nic w porownaniu ze stanem mojej drugiej polowki, jest w MegaSzoku:szok:
 
hej :* Witam Cię serdecznie :) I gratuluję fasolki :)
Zapraszamy na wątek główny :)
Na kiedy wychodzi Ci termin ??????
 
Witaj emilly, zapraszamy na wątek główny... :-):-):-)
Mam nadzieję, że różnica czasowa nie przeszkodzi nam w poznaniu się, a Ty będziesz często tutaj zaglądać :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witam
Martyna po tej stronie... Mam 22 lat... mieszkam w Katowicach, mam 2 latka Wojtusia, stan cywilny panna i chyba nie spieszno mi do wesela i legalizacji ... jestem szczesliwa z tego jak jest...
 
reklama
witaj Asteria najważniejsze,ze podoba Ci się to jak jest:)
zapraszamy na wątek główny "październik 2011"
 
Do góry