reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

hehe.. nom mój się oświadczył w walentynki.. i na początku też myślałam że przez dzidzię.. ale on ten pierścionek miał od przed świętami :)
 
reklama
a ja nie chce sie wiazac zadnym papierkiem chyba dlatego ze nie jestem pewna tego co moze byc kiedys. dziecko i tak uwazam za wiekszy powod do bycia razem, ale w razie rozejscia rozwod dodatkowo wszystko utrudnia. wam jednak zycze abyscie nigdy nie musialy sie rozwodzic :)
 
elfit gratuluujemy :). Nie wiem do końca jakie prawa panują na forum, ale czy jest możliwość poproszenia admina o wydzielenia wątku odnosnie naszych relacji z partnerem/narzeczonym/mężem bo trochę schodzimy na boczny tor a może warto pociągnąć. Chociaż to też przedstawianie naszej sytuacji życiowej :)
 
Witam, od wczoraj jestem po drugim pozytywnym tescie :) dzis wieczorem wizyta u lekarza, boje sie troszke, bo mieszkam za granica i wielu rzeczy moge nie rozumiec. Na szczescie moj chlopak bedzie ze mna caly czas :). O maluszka staralismy sie od grudnia i chociaz nie jestesmy malzenstwem, oboje wiedzielismy ze bardzo chcemy dzicko. Szczegolnie on kiedy widzi male dzieci, to az mu sie oczy swieca, slodki widok ;) Mam 28 lat a on 31, wiec i pora na nas najwyzsza byla, szczegolnie ze pol roku temu przeszlam powazny zabieg, ktory grozil mi bezplodnoscia, wiec maluszek, to prawdziwy cud :) Pozdrawiam wszystkie pazdziernikowe mamy :)
 
Ivi witaj,gratuluje II kresek
a tak nawiasem mówiąc to nie masz po co iść do gina,bo jest za wcześnie..nic nie stwierdzi,nie zobaczysz nic na usg bo guzik bedzie widać...
w ktorym jesteś dniu cyklu?
 
Ivi- gratulacje !!!!!!!!!!!!!a który to tydzien ciazy?? bo jak wczesny to faktycznie lekarz tylko potwierdzi ciaze i tyle
 
Dziekuje lilou :) Pierwszy dzien ostatniej miesiaczki to 15 styczen, ze wszelkich wyliczen dzis bylby to mniej wiecej 4 tydzien ciazy (plus jakies 4-5 dni) wiec chlopak cisnie zeby do lekarza, bo biedny ze zmartwienia po nocach nie spi :D Wiec dla swietego spokoju ide :)
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje mamuska :) tak jak napisalam to bedzie juz prawie 5 tydzien, ale on biedny musi miec potwierdzenie lekarza ze wszystko ok, bo inaczej nie przespi ani jednej nocy ;)
 
ivi to idź,zobaczysz pęcherzyk,moze serduszko:)
bo w sumie to juz jesteś prawie 5tc

a jeszcze Ci się chłop wykończy ;)
 
reklama
Do góry