reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

reklama
Heja :-)
Ja nazywam się Bożena, mam lat 21, jestem z Mielca (woj. podkarpackie) ale obecnie mieszkam i studiuje w Leicester, Anglia (studiuje Forensic Science). Jestem drugi raz w ciąży ale niestety moją pierwszą fasolkę straciłam:no: Teraz wierzę że będzie inaczej i wkrótce zostanę mamusią:-)


ticker.php
 
Hej! Witam wszystkie przyszle mamusie!!
Mam na imie Emilia. Pochodze z Mazur, ale juz od 11 lat mieszkam w Irlandii. Tu poznalam swojego meza i tak juz zostalam;-). Jak widac mam dwie coreczki. To moja 4 ciaza, gdyz jedna stracilam. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok, nie tylko u mnie ale i u wszystkich "Pazdziernikoweczek". Pozdrawiam serdecznie!!!
 
Hej, jestem Natalia, mam 21 lat, to moja pierwsza dzidzia :)) studiuję pedagogikę w Gdańsku. Jak są jakieś mamy przyszłe z Trójmiasta niech się odezwą, możemy sobie pogadać o miejscach przyjaznych dla ciężarówek!
 
Witam dziewczyny:)
Jestem Ania i mam 24 lata... mam juz 14 miesieczna córeczke Julcie i jednego aniołka w niebie..
po poronieniu bardzo sie staralismy o dzidziusia ale ta ciaza od poczatku nie nalezala do latwych, od 4 tyg na tabsach ale udało sie... ta ciaza tak raczej z zaskoczenia dowiedzialam sie o niej w 7 tyg ale poki co wszystko idzie w dobrym kierunku:)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy:)
Jestem Natalia mam 21 lat i mieszkam w Toruniu :)
Wczoraj byłam u lekarza i potwierdził , 8 tydzień ciąży.
Męża jeszcze nie mam, ale jak to bywa w wielu przypadkach "fasolka" zmienia wszystko i w tym roku zostanę mężatką :)
Mam nadzieję,że miło będzie nam się gawędziło, wymieniało poglądy i doświadczenia.
Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
witam dziewczyny :-)
ja rowniez szczesliwie dolaczam do grona pazdziernikowych mam :-)
Mam na imie Agnieszka, mam 25 lat i jestem juz mama prawie dwuletniego chlopczyka :-)pochodze z trojmiasta ale obecnie mieszkam w Norwegii i termin mam na 3 pazdziernika :-)
 
Do góry