reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

Hej Aga! Ja dziś też dołączyłam do tej grupy! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! Sama mam mnóstwo lęków, bo w październiku przeżyłam ciążę biochemiczną, ale trzeba myśleć pozytywnie! :))
 
reklama
hey laski
dołączam do Was, szybko nam zlecą te miesiące:)
trza myśleć pozytywnie!!! bedzie dobrze!
mam 28 lat, 3 letnią córkę i mieszkamy we FR
 
Witam wszystkie przyszłe Mamusie:)

Mam na imię Edyta, 26 lat skończę w kwietniu:)) mam już córeczkę Martynkę również w kwietniu skończy 2 latka:)) zrobiła mamusi prezent urodzinowy:)), poza tym jetem mężatką od 2007 roku a razem z mężem jesteśmy 11lat. Trochę jeszcze jestem zaszokowana tą wieścią że będę mieć maluszka:-) ale i tak w niedalekiej przyszłości planowaliśmy braciszka dla Martynki, więc będzie troszkę wcześniej:-) Przewidywany termin - 16.10.2011
 
Witam wszystkie przyszłe Mamusie:)

Mam na imię Edyta, 26 lat skończę w kwietniu:)) mam już córeczkę Martynkę również w kwietniu skończy 2 latka:)) zrobiła mamusi prezent urodzinowy:)), poza tym jetem mężatką od 2007 roku a razem z mężem jesteśmy 11lat. Trochę jeszcze jestem zaszokowana tą wieścią że będę mieć maluszka:-) ale i tak w niedalekiej przyszłości planowaliśmy braciszka dla Martynki, więc będzie troszkę wcześniej:-) Przewidywany termin - 16.10.2011


Edi zapraszamy do nas na głowny wątek :) Czekamy na Ciebie :* I gratuluję bardzo :) Ja mam na 17 termin hehe :)
 
Witam, mam na imie Aga mam 32 lata, to jest moja trzecia ciaza, mam prawie dwuletnia coreczke, druga ciaze stracilam w 12 stym tygodniu, dlatego teraz podchodze z wielkim lekiem do jakichkolwiek planow zwiazanych z ciaza.Pozyjemy zobaczymy. Mam rowniez dwoch pasierbow rewelacyjnych chlopakow. Z moim partenrem jestem 6 lat a od 2 lat jestesmy zareczeni i moze w koncu zdecydujemy sie i na slub.Mieszkam w londynie, pracuje w sklepie z odzieza,a z wyksztalcenia jestem magistrem matematyki - ale w zyciu nie zawsze jest tak jakbysmy chcieli. Mam nadzieje ze bedzie nam sie siwetnie spedzalo razem te ponad 7 miesiecy.aha termin mam na dzien nauchyciela czyli 14.10.

Ja mam rocznicę ślubu 14. 10 i jestem nauczycielką:)
 
reklama
Do góry