reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

reklama
To i ja się przywitam :)
Mam na imię Marta mam 26 lat (skończę w maju) jestem małą 2letniej Oliwki :) mieszkamy z Gdyni.
Dzisiaj zrobimy test i będzie drugi maluszek termin mam na 10 października :) Pozdrawiamy
 
To i ja się przywitam :)
Mam na imię Marta mam 26 lat (skończę w maju) jestem małą 2letniej Oliwki :) mieszkamy z Gdyni.
Dzisiaj zrobimy test i będzie drugi maluszek termin mam na 10 października :) Pozdrawiamy
Witamy bardzo radośnie ;):) zapraszamy na główny wątek do Nas :)::) Gratuluje fasolki :)
Opowiedz nam na głownym w którym dniu robiłas test, jak sie czujesz itd :)
 
Cześć wszystkim! Chciałam nieśmiało do Was dołączyć. Do tej pory podczytywałam ale myślę, że mogę już sama zacząć pisać. To moja druga ciąża - pierwszą poroniłam w tamtym roku. Teraz niestety też nie może się obejść bez komplikacji. Muszę leżeć bo plamię. Termin według owulacji wypadałby mi na 09.10.11 :)
 
Cześć wszystkim! Chciałam nieśmiało do Was dołączyć. Do tej pory podczytywałam ale myślę, że mogę już sama zacząć pisać. To moja druga ciąża - pierwszą poroniłam w tamtym roku. Teraz niestety też nie może się obejść bez komplikacji. Muszę leżeć bo plamię. Termin według owulacji wypadałby mi na 09.10.11 :)
witamy :) zapraszamy do nas na główny watek :)
 
Odebrałam dzisiaj wyniki bety - dodatni :D Myślę, że to to, teraz tylko w poniedziałek trzeba pójśc do lekarza :)
 
Witam! Ja jestem z Torunia i jestem mamą 2-letniego Maciusia. Od września staraliśmy się o rodzeństwo dla niego i oby tym razem się udało! :) A termin na razie mi wychodzi 29 październik, to sama końcówka :)
 
reklama
Witam, mam na imie Aga mam 32 lata, to jest moja trzecia ciaza, mam prawie dwuletnia coreczke, druga ciaze stracilam w 12 stym tygodniu, dlatego teraz podchodze z wielkim lekiem do jakichkolwiek planow zwiazanych z ciaza.Pozyjemy zobaczymy. Mam rowniez dwoch pasierbow rewelacyjnych chlopakow. Z moim partenrem jestem 6 lat a od 2 lat jestesmy zareczeni i moze w koncu zdecydujemy sie i na slub.Mieszkam w londynie, pracuje w sklepie z odzieza,a z wyksztalcenia jestem magistrem matematyki - ale w zyciu nie zawsze jest tak jakbysmy chcieli. Mam nadzieje ze bedzie nam sie siwetnie spedzalo razem te ponad 7 miesiecy.aha termin mam na dzien nauchyciela czyli 14.10.
 
Do góry