reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy sie.

reklama
Cześć:) To już oficjalnie, z avatarkiem i suwaczkiem: WITAM Was lutówki:-)
Mieszkam w Poznaniu, aktualnie staram się skończyć pisanie pracy mgr (zamiast tego przesiaduję w internecie a potem jestem na siebie zła...). Jestem teraz w 20 tygodniu i czekam na moją kochaną córeczkę:)
Witam i spokojnej ciązy życzę:tak::-)
 
Cześć:) To już oficjalnie, z avatarkiem i suwaczkiem: WITAM Was lutówki:-)
Mieszkam w Poznaniu, aktualnie staram się skończyć pisanie pracy mgr (zamiast tego przesiaduję w internecie a potem jestem na siebie zła...). Jestem teraz w 20 tygodniu i czekam na moją kochaną córeczkę:)

Witaj Aninaka!!
mam nadzieję, że będzie Ci miło w naszym szalonym, czasem marudzącym, czasem śmiardliwym, ale zawsze chętnym do pomocy i pogadania towarzystwie :tak:
ja również jestem z Poznania (byłaś może na tej akcji promocyjnej w Polonezie w czwartek?może Cię widziałyśmy z Kasiorkiem:-)) i również powinnam pisać mgr:-D
opowiedz coś więcej o sobie!!
trzymaj się ciepło i zdrowo do lutego:tak:
 
To i ja się przedstawię, choć co nieco o sobie pisałam już na innych wątkach :-)

Imię - Natalia
Wiek - 26 lat (22.V.)
Stan cywilny - Panna (ale w szczęśliwym związku od ponad 4-ech lat)
Liczba dzieciaczków - na razie "0" - pierwsza ciąża :biggrin2:
Miejscowość - Wrocław z wyboru, Bielsko-Biała z pochodzenia
Hobby - Pływanie, wycieczki górskie, czytanie i inne pierdoły
Praca - Szefowa Biura (obecnie zwolniona z wykonywania pracy - likwidacja stanowiska pracy), a dodatkowo Praktykantka w Agencji Pośrednictwa Pracy w dziale Rekrutacji Zagranicznych
Data ostatniej @ - 11.V.2009r.
Przewidywana data porodu - 15.II.2010r

To tyle o mnie, na razie... :happy:
 
Siuniab a czemu masz sentyment do Żabek? ja mam bo naszą bumkę tak nazywamy:-D


To długa historia z tą Żabką, nie będę się zbytnio rozpisywać. Pracowałam 2 lata w centrali Żabki na ogrodowej w wewnętrznej gazecie tej firmy :)

Aninaka i Kameleon Witam kolejne lutóweczki i życzę spokojnej ciąży- jak miło, że z każdym dniem jest nas coraz więcej :)
 
Witajcie!
Lutóweczki... dołączam do Was baaardzo późno, z tego względu, że nie przesiaduję zbyt wiele na internecie, chociaż na babyboomie zdarzało mi się już bywać nie raz - tyle tu przydatnych tematów!
A ja należę do początkowych lutówek - termin mojego porodu przewidywany jest na 3.02. :)
Póki co, jestem nowiutka, słabo obeznana (nawet w głupim wstawianiu zdjęć;-)), ale może to wszystko jakoś "obczaję" :)
Bardzo chcę do Was dołączyć i dzielić się z Wami wrażeniami i obawami związanymi z moją pierwszą ciążą. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie tak ciepło jak pozostałe :)

A coś o mnie:
Ania, lat 20, mężatka od sierpnia tego roku (cywilna ;-)), ale za rok planowany ślub kościelny, studentka zaoczna, mieszkająca na podkarpaciu (okolice Krosna) no i tyle chyba na razie...

Postaram się mniej więcej wyczytać większość z innych wątków, aby nie pisać pytań, które już się pojawiały, no i mam zamiar się zacząć udzielać :) Tylko z tym wszystkim powoli, bo ja specem od "forumów" nie jestem ;)
A pierwszy post napisałam tutaj, bo to chyba najlepsze miejsce na zapoznanie się :D

Całuję wszystkie przyszłe mamuśki ;*
 
reklama
Do góry