reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy sie.

LOOOOOMATHO to sobie kochana poszalalas...haha 2 tys haha kochana to uzdolniona nieslychanie jestes chociaz jak sie tak zastanowic to glupie jeansy w Polsce jakies200-300 zl kosztuja grrr wiec 2000zl to nie az tak duzo...moglo byc przeciez gorzej haha...

Kasiunia to razem po sasiedzku bedziem rodzic???tak na 3,4??????
 
reklama
LOOOOOMATHO to sobie kochana poszalalas...haha 2 tys haha kochana to uzdolniona nieslychanie jestes chociaz jak sie tak zastanowic to glupie jeansy w Polsce jakies200-300 zl kosztuja grrr wiec 2000zl to nie az tak duzo...moglo byc przeciez gorzej haha...

Kasiunia to razem po sasiedzku bedziem rodzic???tak na 3,4??????
Ale jak to przeciez ja jestem w 20tyg a ty masz 20 tyg i 4 dni....????
 
Aguś, no nie wiem, może to zależy od tego jaką datę wpisałaś na suwaczku, ja wpisałam datę ostatniej @. eee chyba.... no nie pamiętam, ale raczej tak było, jeśli pamiętam, a nie pamiętam czy pamiętam :-D A tak poważnie to taką mam wyznaczoną datę porodu przez ginekolodżkę więc jak by co to możemy się zgadać i rodzić synchronicznie na 3 4 :p

Martunia No to żeś dała czadu :p He he he, ale wiesz każda rzecz miała swoje konkretne przeznaczenie więc jesteś wytłumaczona ;) A jak jeszcze mu powiedziałaś, że to na romantyczny wieczór, który planujesz to się chłopaczyna zdeczko zakręcił :p Ha ha ha Faceta trza se tak wychować co by nie za bardzo kumał o co kaman :p I się za bardzo nie interesował bo po co ma przedwcześnie osiwieć ;)
 
Chyba sie nie przedstawialam,wiec czas najwyzszy aby to zrobic:-)


Imie: Edyta
Wiek: 26 lat
Stan Cywilny: Mezatka
Liczba dzieci: 2
Miejcowosc: Warszawa/Bristol
Przewidywana Data Porodu: 17 luty
 
LOOOOOMATHO to sobie kochana poszalalas...haha 2 tys haha kochana to uzdolniona nieslychanie jestes chociaz jak sie tak zastanowic to glupie jeansy w Polsce jakies200-300 zl kosztuja grrr wiec 2000zl to nie az tak duzo...moglo byc przeciez gorzej haha...

kochana raz kupiłam jeansy za 350 zł i miałam je na sobie 5 razy, a takie z H&M za 170 zł nosiłam aż mi się na tyłku nie przetarły, więc stwierdziłam że nigdy więcej!!
a mogło być gorzej mogło...np mogłam wszystko na chipsy wydać :-p

no nie pamiętam, ale raczej tak było, jeśli pamiętam, a nie pamiętam czy pamiętam :-D
Martunia No to żeś dała czadu :p He he he, ale wiesz każda rzecz miała swoje konkretne przeznaczenie więc jesteś wytłumaczona ;) A jak jeszcze mu powiedziałaś, że to na romantyczny wieczór, który planujesz to się chłopaczyna zdeczko zakręcił :p Ha ha ha Faceta trza se tak wychować co by nie za bardzo kumał o co kaman :p I się za bardzo nie interesował bo po co ma przedwcześnie osiwieć ;)

Siuniab zabiłaś mnie tym pierwszym tekstem :laugh2::laugh2::laugh2:nie pamiętam czy pamiętam hehehehhehe:laugh2::laugh2::laugh2:
ahhhh kochana poza tym czytasz mi w myslach!!!jak czytałam własnie na głownym jak ktoś do kogoś po imieniu to pomyslałam sobie "ciekawe czy pamiętają dziołchy jak mam na imie...czy w ogóle wiedzą:-D" a tu prosze jaka miła niespodzianka:tak::tak:
co do zakupów to gorzej że nie miałam w planach zadnego romantiko wieczorku ale z kupionych rzeczy (hehe ytrafila sie tam tez bielizna, co prawda bardziej wygodna niż sexy ale komplecik i z jedwabiu więc podpasowało:-p) coś na szybcika zorganizowałam, na szczęscie mam fisia na punkcie świeczek więc zawsze kupuję-tu były jak znalazł:tak:
a co do wychowania faceta - święta prawda!!:tak:
 
Witam wszystkie Lutoweczki. Podczytuje Was prawie od poczatku i przyznaje ze jest to najfajniejsze, najzabawniejsze forum jakie czytalam:-D
Teraz kilka slow o sobie:
imie: Gosia
wiek: 28
zawod: po studiach ale nie pracuje obecnie, lenie sie w domku
miejscowosc: Wroclaw, obecnie pomieszkuje w Oslo
stan cywilny: szczesliwa mezatka od 06.01.2007
dzieci: synus w brzuszku
zwierzeta: kochana, tlusciutka kotka Sara niestety we Wrocku

bardzo prosze o przyjecie mnie do waszego fajnego grona Lutowek:-)
 
Witam wszystkie Lutoweczki. Podczytuje Was prawie od poczatku i przyznaje ze jest to najfajniejsze, najzabawniejsze forum jakie czytalam:-D
Teraz kilka slow o sobie:
imie: Gosia
wiek: 28
zawod: po studiach ale nie pracuje obecnie, lenie sie w domku
miejscowosc: Wroclaw, obecnie pomieszkuje w Oslo
stan cywilny: szczesliwa mezatka od 06.01.2007
dzieci: synus w brzuszku
zwierzeta: kochana, tlusciutka kotka Sara niestety we Wrocku

bardzo prosze o przyjecie mnie do waszego fajnego grona Lutowek:-)

a, zapomnialam dopisac
przewidywana data porodu: 15 luty:-)
Witamy witamy:-D Kolejny Synuś Gratulacje!!! oj mało coś naszych przyszłych Synowych:-p
 
reklama
Witam wszystkie Lutoweczki. Podczytuje Was prawie od poczatku i przyznaje ze jest to najfajniejsze, najzabawniejsze forum jakie czytalam:-D
Teraz kilka slow o sobie:
imie: Gosia
wiek: 28
zawod: po studiach ale nie pracuje obecnie, lenie sie w domku
miejscowosc: Wroclaw, obecnie pomieszkuje w Oslo
stan cywilny: szczesliwa mezatka od 06.01.2007
dzieci: synus w brzuszku
zwierzeta: kochana, tlusciutka kotka Sara niestety we Wrocku

bardzo prosze o przyjecie mnie do waszego fajnego grona Lutowek:-)


Boshhhhe jak cudownie, że mamy kolejną mamusię.
Gratuluję synka!
Deficyt przyszłych żon mamy:tak:ale wszystkie sa w tej szczęśliwej sytuacji, że będą mieć wspaniałe śniezynko -teściowe ( bo przeciez teściowa=wróg :D )
Mało się starały te lodóweczki nasze...
Swoją drogą to ciekawe co ja jutro na usg zobaczę :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry