reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy sie.

Boshhhhe jak cudownie, że mamy kolejną mamusię.
Gratuluję synka!
Deficyt przyszłych żon mamy:tak:ale wszystkie sa w tej szczęśliwej sytuacji, że będą mieć wspaniałe śniezynko -teściowe ( bo przeciez teściowa=wróg :D )
Mało się starały te lodóweczki nasze...
Swoją drogą to ciekawe co ja jutro na usg zobaczę :-)
Może kroczek???;-):-) Będę trzymać kciuki;-):-):tak:
 
reklama
Żabeczko, (ehhh mam sentyment do żabek hihih) serdecznie witamy w naszym gronie :) Spokojnej ciąży życzę i pisz do nas jak najczęściej bo im nas więcej tym lepsza zabawa :)
 
Cześć:) To już oficjalnie, z avatarkiem i suwaczkiem: WITAM Was lutówki:-)
Mieszkam w Poznaniu, aktualnie staram się skończyć pisanie pracy mgr (zamiast tego przesiaduję w internecie a potem jestem na siebie zła...). Jestem teraz w 20 tygodniu i czekam na moją kochaną córeczkę:)
 
Cześć:) To już oficjalnie, z avatarkiem i suwaczkiem: WITAM Was lutówki:-)
Mieszkam w Poznaniu, aktualnie staram się skończyć pisanie pracy mgr (zamiast tego przesiaduję w internecie a potem jestem na siebie zła...). Jestem teraz w 20 tygodniu i czekam na moją kochaną córeczkę:)



Witam i serdecznie zachęcam do pisania :-)
 
reklama
Cześć:) To już oficjalnie, z avatarkiem i suwaczkiem: WITAM Was lutówki:-)
Mieszkam w Poznaniu, aktualnie staram się skończyć pisanie pracy mgr (zamiast tego przesiaduję w internecie a potem jestem na siebie zła...). Jestem teraz w 20 tygodniu i czekam na moją kochaną córeczkę:)

Witam nową lutówkę i w dodatku Poznaniankę;-)
 
Do góry