reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

promocje, przeceny

hehe, tam jest chyba granica na 7 kg więc jak coś to już kolejny rozmiar, może starczy na dłużej:-D tylko jeszcze muszę urobić mamę na te kilka paczek:cool2:
 
reklama
hehe, tam jest chyba granica na 7 kg więc jak coś to już kolejny rozmiar, może starczy na dłużej:-D tylko jeszcze muszę urobić mamę na te kilka paczek:cool2:
Buahahahhahhahahhahaaa urobic mame dobre !:-D:-D:-D:-Dpowiedz mamie że tu nie ma takich i musisz je mieć , przecież nie odmówi dzidzusiowi :blink:
 
Byłam dzisiaj w MOTHER CARE. Są super przeceny, duży wybór. Wykupiłam pół sklepu:tak::tak::-) Polecam!
W Zarze też są, ale zostało już mało rzeczy. (przynajmniej tak było w Promenadzie)
 
Byłam dzisiaj w MOTHER CARE. Są super przeceny, duży wybór. Wykupiłam pół sklepu:tak::tak::-) Polecam!
W Zarze też są, ale zostało już mało rzeczy. (przynajmniej tak było w Promenadzie)

Ja w piątek wyniosłam dwie duże torby z Nexta, nie wiem czy coś tam jeszcze fajnego zostało po moim pobycie :-p A w Mothercare byłam po świętach i na wyprzedaży były tylko ciuszki z motywem gwiazdkowym, chyba jutro pojadę - Toska co ciekawego tam upolowałaś? Potrzebuję pajaców do spania i body z długim rękawem, były duże rozmiary?
 
toska szopka a gdzie ja te sklepy znajdę?
W mothercare byłam kiedyś w Arkadii, ale wtedy ceny (bez przecen) mnie wygoniły :dry:
A nexta nigdzie nie widziałam...
Ofkors zbyt na czasie nie jestem - dlatego pytam Bywalczynie :cool2:
 
Ja w piątek wyniosłam dwie duże torby z Nexta, nie wiem czy coś tam jeszcze fajnego zostało po moim pobycie :-p A w Mothercare byłam po świętach i na wyprzedaży były tylko ciuszki z motywem gwiazdkowym, chyba jutro pojadę - Toska co ciekawego tam upolowałaś? Potrzebuję pajaców do spania i body z długim rękawem, były duże rozmiary?

szopka, wszystko jest przecenione, kupiłam kilka sweterków, na rozmiar 6-9 i 9-12, spodnie (jeansy, sztruksy i dresowe), 2 bluzy, kamizelkę, koszulę, body z długim rękawem i pajacyki.
Byłam w galerii Mokotów, i był dość duży wybór jeżeli chodzi o rozmiar. Poza tym podsłuchałam, że dzisiaj miała być jeszcze dostawa body i pajaców.
Jutro chcę podjechać jeszcze do Wola Parku i dokupić body z krótkim i długim rękawem na 9-12.

A ty co upolowałaś w Next ???
Byłam tam tam tylko raz, mimo, że mam 15 minut na piechote do ZT.


toska szopka a gdzie ja te sklepy znajdę?
W mothercare byłam kiedyś w Arkadii, ale wtedy ceny (bez przecen) mnie wygoniły :dry:
A nexta nigdzie nie widziałam...
Ofkors zbyt na czasie nie jestem - dlatego pytam Bywalczynie :cool2:

Esia, Mather Care jest w Arkadii, Galerii Mokotów, Wola Parku, Kliffie (tyle znam)

Next wiem, ze jest w Złotych Tarasach
 
Toska no to jutro jadę po pajace i body, dobrze że podsłuchałaś o nowej dostawie :-):cool2:
Kupiłam świetną wiosenną kurtkę i spodnie do niej, dwie pary dresów, bluzę, dwa lekkie sweterki, komplet czapka, szalik, rękawice w odjazdowych kolorach, dwa pięciopaki skarpet, lnianą koszulę na lato i spodnie, letnie ogrodniczki i bluzkę. Bardzo lubię ciuszki z tego sklepu, są niezniszczalne i wygodne dla dziecka.
 
reklama
W Tesco jest wiele promocji na jedzonko: słoiczki w opcji 2 + 1 gratis, soki bobofruta 3+1 gratis, kaszki, mleka i na pieluszki i kosmentyki - do 27.02
 
Do góry