reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca dla mam. Jaka?

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2018
Postów
512
Cześć
Potrzebuję porady..
Jak wiadomo ciężko jest znaleźć pracę na jedną zmianę na rano i bez weekendów :)
Ale może ktoś z Was doradzi gdzie takiej szukać?
Inaczej nie dam rady pracować ze względu na opiekę nad dzieckiem.
Z góry dziękuję bardzo za każdą radę, liczę na was :)
 
reklama
🤷‍♀️ To zależy co umiesz, w czym masz doświadczenie...
Zawsze możesz np. pracować jako niania jednocześnie opiekując się swoim dzieckiem
 
Ja też w ogóle nie rozumiem pytania... urzędy i przede wszystkim praca biurowa wszelkiego typu - w prywatnych firmach, korporacjach, szkołach itp. Czasem w dużych firmach potrzebują kogoś do zwykłego wprowadzania danych do systemu itp. Prosta praca, która wymaga tylko znajomości obsługi komputera.

Jednak wszystko zależy od tego co umiesz i jakie masz doświadczenie.
 
reklama
Zdradzisz co to za praca ? :laugh2:
Korpo :)
Zaczynam między 7 a 9 i robię swoje przez 8h. Jak potrzebuję wyjść w trakcie pracy do lekarza czy coś, to nikt nie robi problemow, byle potem odrobić godziny.

Na stanowiska typu obsługa klienta, helpdesk, szkolenia zwykle nie wymagają doswiadczenia poza językami obcymi.

Dodatkowo sporo firm pracuje w 100% zdalnie. A nawet jeśli nie, to jako rodzic dziecka do lat 4 mozemy o to poprosić.

Nie wiem, czemu dla Was każda praca obejmuje weekendy :p
 
Do góry