reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

kalina_malina niestety moje pierwsze dziecko zmarło 2 lata temu wiec obaw mam wiele, ale nie chce o nich mówić, a najlepiej jak bym przestala równiez o nich mysleć choc to chyba nierealne :-(

Objawów to za wielu nie mam. Jestem troche bardziej senne i zmeczona, jest mi ciagle zimno, czesto musze zagladac do lodówki, ale nie na wszystko moge patrzeć bo niektóre potrawy mnie odrzucaja. Bzuszek sie zaokrąglił troszeczke, ale to chyba od tych czestych wzdęć:baffled: Bola mnie piersi i mam wrażenie, że przybrały kilka kg ;-)( mąz potwierdza :-)).

Przedwczoraj robila badania - wszysto w normie. Beta HCG wyszlo mi prawie 13 tys. Do lekarz idę dopiero 3 listopada w poniedziałek i mam nadzieje, że wszystko będzie OK :tak:

Co do terminu to wychodzi mi 28 czerwca tak jak i Tobie :-) Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko
 
reklama
Tricolor, na bank wszystko będzie OK, zobaczysz!

Jesteśmy chyba w takim najgorszym okresie, kiedy jeszcze boimy się odetchnąć z ulgą i ucieszyć. Mnie również zdarzają się natrętne głupie myśli, które ciężko odgonić, ale mam na to ostatnio sposób - wymyślam książkę :) Pewnie nigdy nie spiszę tego, co wymyślę, ale tworzenie w wyobraźni historii kompletnie oderwanej od rzeczywistości pozwala "zresetować" myśli. Może spróbuj takiej szalonej autoterapii?

A co do piersi, to moje odrobinkę bolą, ale tylko przy ucisku. No i się nieznacznie powiększyły. Jakieś takie delikatne mdłości też odczułam wczoraj i dzisiaj, ale myślę sobie, że wczoraj to było raczej od jazdy autem, niż od dzidzi, a dzisiaj - chyba z głodu :)

Za to przekonuję się, że nie warto nic porównywać, a właśnie porównałam Twoje wtorkowe 13 tysięcy z moimi poniedziałkowymi trzema i się zmartwiłam. Wrrr...
 
Witam wszystkie przyszłe mamy! Monika, 31 lat z Wrocławia. Poszukuję jakiejś towarzyszki "niedoli" z mojego miasta.
Ja narazie bardzo dobrze znoszę ciążę. Tylko dwa razy miałam mdłości, wymiotów w ogóle, był taki tydzień , że piersi mi bardzo dokuczały ale teraz jest spokój. W najbliższy wtorek 4 listopada idę na usg, które ma pokazać bijące serduszko, moco wierzę że wszystko będzie w porządku, ale jednak nerwy są. Trzymajcie kciuki!!!
 
Czesc dziewczyny.Jestem mama 14 m.Wiktorii i na poczatku 3 m.ciazy z drugim malenstwem,termin mam na 1 czerwca.Mieszkam w Canadzie.Pozdrawiam goraco wszystkie przyszle mamy i nie tylko....
 

Załączniki

  • Picture 8596.jpg
    Picture 8596.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 52
  • Picture 9839.jpg
    Picture 9839.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
No hej ma na imię Basia, lat 25. Mój pierwszy dzidziuś 9 tydzień 3 dni.Termin około 22.06.09. Skąd bierzecie te wszystkie kolorowe rysuneczki?:zawstydzona/y:

 
No hej zacznę od początku, bo strasznie się pogubiłam
Basia lat 25, pierwsza dzidzia!!! 9tydz.3dni Termin 22.06.09
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki
 
Hej, mam na imię Edyta. Dopiero dziś znalazłam tą stronę (dziwne, że nie wcześniej). Jestem mamą Kamila który w marcu skończy 11 lat i zostanie starszym bratem - jeszcze nie wiadomo czy będzie miał braciszka czy siostrzyczkę. Buziaczki dla wszystkich obecnych i przyszłych mam:-)
 
Hej!
Paula, 24 lata, 2 ciąża (pierwsza niestety skończyła się w 5 tygodniu).
Jestem przerażona tym wszystkim, co mnie czeka :szok:
Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry