reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witam wszystkie przyszłe Czerwcowe Mamusie!
Na imię mam Marcelina, mam 24 lata i mieszkam na Podhalu. To moje drugie maleństwo, termin mam na 5 czerwca. Oba moje szkraby były planowane, z pierwszym od razu się udało, o drugiego staraliśmy się ponad pół roku.
W październiku tego roku obroniłam pracę magisterską i teraz sobie "wypoczywam" na utrzymaniu męża :-D:-D
Pozdrawiam wszystkie mamy!!!
 
reklama
hej dziewczyny:-)
to i ja się przedstawię
na imię mam - o dziwo - Magda;-), mam 31 lat. Jestem mamą wspaniałego synka Pawełka, który urodził się 15 września 2005 (pozdrawiam Martusię - bo obie jesteśmy wrześniówkami). Pawełek czeka na rodzeństwo już jakiś czas - niestety poprzednie ciąże traciłam (dwie przed synkiem i dwie po nim) ale teraz czuję, że się uda:tak: Łykam mnóstwo leków, kłuję się codziennie w brzuch heparyną - ale czego się nie robi dla fasolki w brzuchu. Mam nadzieję, że los da mi przebyć tu z wami drogę do czerwca i szczęśliwego porodu:tak: W każdym razie pozdrawiam was bardzo serdecznie:-)
a to ostatnie moje zdjęcie z synkiem (koniec października):
0496976044.jpg
 
Magda, witamy serdecznie w naszym gronie!
Będziemy mocno trzymać kciuki, żeby tym razem wszystko się udało i Pawełek mógł mieć wreszcie upragnioną siostrzyczkę, a Ty wyczekiwane dziecko.

Buziaki! :tak:
 
Witam Madga :-)
Super, ze jestes z nami i jak za kazdym razem bede trzymac za Ciebie i malenstwo bardzo mocno kciuki :-)

Pozdrawiam Pawelka :-)
Sliczny i duzy chlopczyk :-)
 
Cześć;jestem Kasia mam 32lata mieszkam obecnie w krainie deszczu(Irlandi).Mam synka który ma 7 lat i męza od 9lat.:szok:Po dwóch straconych ciążach udało nam sie zobaczyć w końcu bijące serduszko naszego dziecka :-)Jestesmy bardzo szcześliwi i termin mam na 15.06.2009.Mam nadzieje ze wszystko będzie oki i przyjmiecie mnie do waszego grona. Pozdrawiam;-)
 
reklama
Cześć;jestem Kasia mam 32lata mieszkam obecnie w krainie deszczu(Irlandi).Mam synka który ma 7 lat i męza od 9lat.:szok:Po dwóch straconych ciążach udało nam sie zobaczyć w końcu bijące serduszko naszego dziecka :-)Jestesmy bardzo szcześliwi i termin mam na 15.06.2009.Mam nadzieje ze wszystko będzie oki i przyjmiecie mnie do waszego grona. Pozdrawiam;-)

Witaj Emili rozgość sie u nas :)
 
Do góry