reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

:-)to ja tez o sobie cos naskrobe....
Mam na imie Paulina lat 21 mieszkam w Londynie a w Polsce pochodze z Radomska (woj. Lodzkie pomiedzy Czestochowa a Piotrkowem Trybunalskim dokladnie w polowie...;-)).Jest to moja pierwsza ciaza...nie planowana oczywiscie ale bardzo sie cieszymy z moim R...Jestem milosniczka kotow(od dziecka...)fanka Michaela Jacksona(rowniez od dziecka)i niepoprawna optymistka...W ludziach cenie sobie szczerosc i bezinteresownosc...Niecierpie klamstwa dwulicowosci i materializmu.Jestem pozeraczem ziemniakow w kazdej postaci...:-pnigdy nie zjem watrobki...:crazy:Do ok 12 roku zycia uparcie wierzylam ze jestem wampirem...:tak:ale majac prawie 22 stwierdzam z rozczarowaniem ze niestety chyba nie....:-(
 
reklama
Marlena85 - ale sie usmialam z ta Twoja katastrofa bo ja w sumie podobnie.
Mam juz 30 lat i jakos mi sie to jeszcze nie odmienilo. Dlatego zawsze sie balam co bedzie jak bede miala dzieci.
Ja pochodze z Wielkopolski ale juz praktycznie nie mieszkam w kraju juz od 6,5 roku. Obecnie jestem na polnocy Anglii i zastanawiam sie gdzie urodzic. Mam dylemat ale jeszcze chce poczekac i zobaczyc jak ciaza bedzie przebiegala. Pozdrawiam wszystie forumowiczki.
Ania
 
może i ja w końcu coś o sobie napiszę. wszystkie jesteście niesamowicie sympatyczne dziewczyny.
ja mam na imię Dagmara. w marcu skończę 26 lat. to moja druga ciąża , planowana. pierwszy syn też był planowany choć bardziej na zasadzie - nic na siłę co będzie to będzie no i wyszedł już w pierwszym cyklu. drugie maleństwo przy drugim cyklu.
Mieszkam w okolicach Bielska-Białej. Z zawodu jestem kosmetyczką. Cały czas pracuję.
I to chyba na razie tyle.
A co powiecie o umieszczaniu naszych fotek żeby lepiej się poznać. W grudniówkach to praktykowałyśmy. Ja mogę zacząć pierwsza dla dodania odwagi :)
zdjęcie trochę nieaktualne bo z zeszłego roku, ale może potem znajde cos nowszego
b7d48d610a.jpeg
 
Ostatnia edycja:
No hej czerwcóweczki :) przedstawiałam się już wcześniej ( basia 25, pierwsza ciąża termin 22.06.09), ale postaram się dodać jeszcze zdjęcie:-D
 

Załączniki

  • DSC00097.JPG
    DSC00097.JPG
    560,2 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry