reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Hej :)
Mam na imię Lena, mam 19 lat i obecnie mieszkam w Norwegi.
Jestem w 23 tyg ciąży, a we wrześniu urodzi się mój synek.

To ja jeszcze z 18 tyg;-)
kopiaimg0134.jpg


A to synek również z 18 tyg:-)
18711418b0.jpg

49f45bba53.jpg
 
Wiec tak Mam na imię Ada jestem z Zabrza 23 maja skonczylam 19 lat,
a 26 lipca zostaną mamą Kacperka :)
poza tym jestem zaręczona :) a slub bedzie na przyszłe wakacje dlatego, ze chce troszkę odchować synka, a w ciązy nie chcialam brac slubu,
dodam ze z moim Michałem jestem juz grubo ponad 2 lata :) oczywiscie dzidzia była dla nas wielką niespodzianką z ktorej sie bardzo cieszymy :)
a co do zdjec to hmm
po prostu podam link na n-k
Logowanie do nasza-klasa.pl
 
Witajcie:)
Mam na imie Madzia, mieszkam w okolicach Lubartowa, 7 marca br zostałam mama Majeczki, mam 21 lat i nie jestem jeszcze mezatka;]
poczytuje sobie troche to forum i mam nadzieje ze poznam tutaj jakies fajne mamuski,:tak:
pozdrawiam:-)
 
reklama
A ja chyba jestem najmłodsza ;) Jestem Asia mam prawie 18 lat tzn skończę w listopadzie .a termin mam na 5 lipca ale w wtorek 16 czerwca zdejmuja mi szew i moge juz urodzic ;)) :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry