reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
witam mamusie :) w październiku bede miała 19 i mam 2 miesiecznego synka :) w ciąże zaszłam gdy miałam jeszcze 17 lat :) Jestem najszczesliwsza na swiecie :)
 
Witam młode mamuśki :-)
Ja mam 18 lat i w czerwcu przyjdzie na świat nasz mały skarb :-)
Aleee sie ciesze :-)
 
Hej mam na imię Edyta, jestem już dwukrotną mamusią, w wieku 18 lat urodziłam Kubę, a mając 22 lata Weronikę
 
Moze nie taka mloda (22 lata) ale nieraz mam wrazenie ze zatrzymalam sie na 18tce :-D

mam 3 msc synka i w ciaze zaszlam okolo Dnia Dziecka zeszlego roku :-D wiec synek dostal najpiekniejszy prezent na Dzien Dziecka zeszloroczny - zostal poczety :tak:
W tym roku tez coraz blizej 1 czerwiec wiec szykujemy juz jakies prezenty :tak:

Podziwiam młodsze odemnie dziewczyny - zwlaszcza te ktore sie nie poddaly i mimo opieki nad maluszkami dalej sie ucza :-D ja pozegnalam studia na razie i nie wiem kiedy na nie wroce. zreszta malenstwo tak absorbuje czas ze nie wiem kiedy bym sie uczyla - chyba w nocy :sorry2:
 
ja mam 21 lat i niedługo przyjdzie na swiat mój drugi skarb:) w pierwszą ciąże zaszlam mając lat 18, urodzilam jak mialam 19... byłam wtedy w trzeciej klasie technikum i dzięki pomocy rodzicow mogłam sobie pozwolic na skonczenie szkoly, nawet mature zdalam prawie bezproblemowo:) tylko teraz czeka mnie powtórka egzaminu zawogowego, ale dla mnie i tak ważniejsza była matura niż egzamin, bo do tego drugiego chyba zdecydowanie łatwiej podejść po raz drugi:)
 
reklama
Do góry