reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

Patryk nuczył się siadać z pozycji raczkującej i odwrotnie. No tylko teraz nam brakuje aby zaczął do przodu się poruszać a nie zawsze do tyłu.
 
reklama
A my nauczylismy się raczkować w szpitalu w czerwcu chyba z nudów ciągle w tym łóżeczku. Teraz sam wstaje siada i chodzi na czterech po całym mieszkaniu wstaje przy meblach .I przy meblach czy w łóżeczku sie porusza ale bez trzymanki to siada na pupe. Mamy na razie 2 ząbki na dole co wyszły w 5 miesiacu i cisza widać ,że coś się tam dzieje w ogóle ma spuchnięte dziąsła ale nic nie chce się przebić.
 
Moja gwiazda juz od jakiegos czasu próbuje wstawac przy wszystkim. Udawało jej sie ustac na kolana i na tym był koniec. Dzis ustala na nóżki w łózeczku :-) Jaka była szczesliwa :-)
 
My od dzisiaj raczkujemy po prawie 1,5 msc pełazania. Kupiłam dziś szczotkę do zamiatania i tak się spodobała Oliwierkowi, że do niej poraczkował. Prawdopodobnie popełzałby do niej ale był w kuchni gdzie terakota, więc co będzie po zimnnym brzuchem ciągał ;D w efekcie przeszedł całą kuchnię wzdłóż ;D Na dywanie na korytarzu woli pełzać, bo tak szybciej.

Co do wstawania w łóżeczku, Oliwierek jednego dnia wstał na kolanka, więc ja mężowi kazałam obniżyć łóżeczko do połowy, męczył się z godzinę, a następnego dnia Oliwier już wstał na nóżki w łóżeczku, tak więc prawdopodobnie trzeba obniżyć łóżeczko do końca.
 
GRATULUJĘ DZIEWCZYNY :-) Jeszcze niedawno ja pękałam z dumy że niunia wstaje sama w łóżeczku.
Teraz nawet na podłodze nie chce siedzieć a do łóżeczka tylko byle wstawać i łazić wokoło.

Uleńka u nas odwrotnie. Raczkowała na dywanie, na panelach więcej pełzała,a jak już się nauczyła dobrze raczkować to rzadko kiedy pełza. Ostatnio też przemieszcza się trochę jadąc na pupie:confused:

Wczoraj stanęła przy stoliku FP u mamy, a ta w panikę że jak ja mogę na to pozwalać, że ona za bardzo sobie stawy obciąża i że powinnam ją posadzić. :baffled:
Myślałam że padnę ze śmiechu jak widziałam te oczy pełne paniki:rofl2: I oczywiście dziecko pozostawiłam stojące;-)
 
U mnie Oliwier wstaje przy wszystkim, przy fotelu, przy kanapie, przy łóżku, nawet łąpiąc się przescieradła. Wstaje przy żyrafie FP:
FISHER PRICE PILECZKOWA ZYRAFA ZJEZDZALNIA MUZYKA (1148725684) - Aukcje internetowe Allegro
wstaje nawet przy pałąkach od maty edukacyjnej (muszę ją chyba schować bo jak wstaje boję się, ze poleci do tyłu)
MATA EDUKACYJNA Fisher Price RAINFOREST K4562 (1162489448) - Aukcje internetowe Allegro
wstajemy przy krzesłach, stołkach, szybie, szafie etc. chodzi, wcale nie chce siadać.
 
reklama
Do góry