reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

reklama
Marika mówi MAMA!! Jak spytam gdzie jest mama to odpowiada mama, jak mówię powiedz mama to odpowiada mama. Do dziś miałam wątpliwości czy to nie przypadkowe powtarzanie, ale jestem coraz bliżej pewności że to już nie gaworzenie
 
cześć:) wreszcie znalazłam czas żeby poczytać co u Was nowego i pochwalić się swoją pociechą:) Gratulacje dla wszystkich dzieciaczków postępów:)
U nas również brak ząbków, natomiast mała potrafi przejść już samodzielnie przez połowę pokoju. Zatrzyma się kilka razy, postoi przez chwilke ale nie siada:)średnio robi tak 11-12 kroczków:)
staje wszedzie gdzie sie da, przy scianie tez bez problemu. Co najgorsze staje, odwraca sie w kierunku w ktorym chce isc i po prostu puszcza i idzie. Nie patrzy na to czy ktos ja asekuruje czy nie. Wczoraj mój tata złapał ją w połowie pokoju:) nie można nawet na 1minutke zostawic jej samej:)
 
Hejka!
Moja Martynka ma taką szmatke przytulankę do której się tuli zawsze jak zasypia. ma jeszcze żyrafę maskotę, ale ją albo ciągnie za sznurek, albo za nogi :) albo właśnie za metkę :)
"mama" też mówi :) ma 2 ząbki i idą u góry kolejne!
 
Lagajka dzięki:) byłam z mała 2 tyg. temu u lekarza i cale szczescie jak na razie wszystko jest oki, bioderka super wiec mam nadzieje że nie ucierpi w żaden sposób przez to jej zdrowie:)
 
Magda, no nieźle... Moja ciapka dopiero uczy się raczkować. Póki co kiwa się do przodu i do tyłu. Co do zabawki to mój ma jedna ulubioną:
 

Załączniki

  • P220710_18.000001.jpg
    P220710_18.000001.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 23
Lagajka tak, tak, moja też powtarza, mama, papa i dada. Taty nie chce:-D

Magda gratuluję!


Asia zaczęła wszystko papugować. Do tej pory było tylko powtarzanie i cmokanie (oddawanie buziaczków) a od wczoraj już jest "dmuchanie noskiem". Jak ja zacznę marszczyć nos i tak dmuchac , ona momentalnie powtarza:-D no i pierdzenie ustkami, machanie rączkami, wytykanie języka.
 
reklama
dziewczyny zazdroszcze Wam tego ze wasze maluchy mowia mama moj nie mowi..jak cos to tylko baba,dada wiec niewiele w porownaniu z Waszymi gadulami...
 
Do góry