reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

Asia się bardzo stara by nie wyjechać za linię, chyba że ktoś odwróci jej uwagę, zainteresuje czymś innym to rysuje byleby zamazać byle jak ;-) za to farbkami maluje aktualnie wieloryby, nawet jeden ma dzidzię w brzuszku :-p muszę też fotki pocykać.

Julia za to rysuje jak kura pazurem! Wcale się nie przykłada, a przecież w przedszkolu w trzylatkach jej praca wygrała konkurs świąteczny i nawet w naszej lokalnej telewizji była, odbierała nagrodę. Taki mały kajtek :-) a teraz wcale jej to nie interesuje :-( mam nadzieję że Asia chociaż talent po ciotce odziedziczyła, na razie lubi takie prace plastyczne.
 
reklama
zapomniałam napisać :-) mówiłam, że moje dziecko samo dojrzeje do zdjęcia nocnej pieluchy :-Dod tyg budzi się z suchą, bo budzi się w nocy i woła siku, ja jej mówie, ze ma pieluchę, a ona do mnie, że chce na nocnik, bo duże dziewczynki nie sikają w pieluchę :szok: więc chcę czy nie mam nocne pobudki ;-) ale nie narzekam tylko się cieszę. gdyby ja miała o tym zdecydować to pewnie długo jeszcze spałaby z pieluchą! musże kupić ze 2 prześcieradła, bo mam tylko dwa dla niej i przywieźć z garażu podkłady na materac i ściągam pieluchę zupełnie! tylko, ze dopiero co kupiłam całe wielkie opakowanie huggisów ;-) i co z nim zrobię? to 5 więc nie mam komu dać :-( paczka miała 92 szt , my zużyliśmy może 10
 
gawit gratuluje. Ja do tej pory mam pampki majtkowe po Kubie. Michał tak dlugo nie nosił i nawet nie skorzystał. Zuza tez nie skorzysta, bo są chłopięce :-D wypadałoby gdzieś wydać
 
Chciałabym się z Wami pochwalić hasełkami Marcela z ostatnich dni. Szkoda ze wczesniejszych nie zapisywałam bo było tego troche ale juz nie pamiętam :( Jednakże o ile można się z nich pośmiać to przerażające jest to jaki pyskacz mi rośnie <wow>


  1. Marcel wyrywa mi się w mieście, próbuje uciekac itp. Ogólnie niedobry okres ma taki na przekór wszystkiemu i złości się dużo więc kucam i setny raz powtarzam ze to jest miasto i ….. i tu odpowiada Marcel „A NIE PLAC ZABAW I SIĘ NIE UCIEKA. JUŻ TO SŁYSZAŁEM”
  2. Stoimy na parkingu, facet grzebie w silniku bo przed chwilą samochód odmówił posłuszeństwa. Stoimy samochodem obok tego pana więc Marcel zagaduje hasłem „ SAMOCHÓD NIE CHCE Z PANEM WSPÓŁPRACOWAC?” szczęka opadła…..
  3. Mój brat uwielbia się z młodym droczyć. U nas jest tez tak ze palą papierosy tylko w piwnicy zatem często brat z kawą idzie do palarni siedzi przy piecu, pali fajki, pije kawe i czyta prase ;p No i nadszedł moment ze brat próbuje Marcela zagadywać głupią gadką na co Marcel powiedział „LEPIEJ IDŹ DO PIWNICY POGADAJ SOBIE Z PIECEM”.
  4. kąpie się i Marcel nie wiadomo czym gasił mi światło w łazience. Proszę by włączył i nic….. mówie głośniej i nic. Nie chce wybuchnąc więc sycze przez zęby ………i nic. Mówie najłagodniej jak umiem po czym pojawia się światło i zdanie syna „I PO CO TA AGRESJA? WYSTARCZYŁO POPROSIĆ.”

Ja nie wiem skąd on to bierze ;p

A Wy babeczki macie jakies hasełka dzieciaków?? :) Nieraz to idzie zrywac boki. A najlepiej wiadomo, na zywo bo pozniej jak sie opowiada to juz nie ma takiego efektu :):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry