reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

Ja z nocnymi zawalczylam w te wakacje, zanim sie Maciek pojawil, kryzysy byly chyba ze dwa, ostatni konkretny, juz po urodzeniu Macka, w koncu nie wiem czy to stres w nocy na brata, czy zaziebil pecherz, czy tak poprostu. ale wytrzymalam i dalej mamy suche noce. w dzien mi Tomek juz nie sypia, a na podroze to juz nie pamietam kiedy mu zakladalam, zatrzymujemy sie jak chce siku i tyle.
 
reklama
mary przed drzemką sadzaj ją na nocnik czy do wc. my pieluchę dzienną, drzemkową i podróżną zdjęłyśmy mniej więcej w tym samym czasie. nadal mamy nocną, ale jeszcze chyba długo będziemy ją miały, bo młoda ma ZAWSZE tak zlany pampers, że musiałabym ją chyba ze 3-4 razy w nocy wysadzać, a najzwyczajniej w świecie mi się nie chce! dopiero co zaczęła przesypiać nocki więc się chcę tym nacieszyć, a nie znów wstawać co chwila ;-)
zresztą Martyna jest takim dzieckiem, ze do wszystkiego musi dojrzeć sama i nie da się na siłe. tak było z odstaiwniem pieluch w dzień, tak było ze smokiem i teraz z butelką i mm! od poniedziałku nie woła, wiem, że to związane z tym, ze ma chore gardło, ale już jej tego mleka nie dam! ewentualnie na noc w kubku, ale na pewno nie w butelce
 
mary przed drzemką sadzaj ją na nocnik czy do wc. my pieluchę dzienną, drzemkową i podróżną zdjęłyśmy mniej więcej w tym samym czasie. nadal mamy nocną, ale jeszcze chyba długo będziemy ją miały, bo młoda ma ZAWSZE tak zlany pampers, że musiałabym ją chyba ze 3-4 razy w nocy wysadzać, a najzwyczajniej w świecie mi się nie chce! dopiero co zaczęła przesypiać nocki więc się chcę tym nacieszyć, a nie znów wstawać co chwila ;-)
zresztą Martyna jest takim dzieckiem, ze do wszystkiego musi dojrzeć sama i nie da się na siłe. tak było z odstaiwniem pieluch w dzień, tak było ze smokiem i teraz z butelką i mm! od poniedziałku nie woła, wiem, że to związane z tym, ze ma chore gardło, ale już jej tego mleka nie dam! ewentualnie na noc w kubku, ale na pewno nie w butelce

No widzisz u nas troche podobnie - pielucha nocna czasami nawet przemoknie na wylot ze pizama i pościel az mokra, a przed spaniem to i 3 razy jeszcze potrafi się wysikać
Wogóle niezłego mam doła od czasu kiedy doszłam do wniosku że straciłam ostatni rok zycia (i rozwoju) młodej.. :no:

p.s. własnie zaliczyłysmy pierwsza drzemke bez pieluchy i zasikania... oby czesciej... :blink:
 
Dzisiejsza samodzielna twórczość Marcela ...
 

Załączniki

  • Zdjęcie0542.jpg
    Zdjęcie0542.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 67
  • Zdjęcie0543.jpg
    Zdjęcie0543.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 67
Dziękuję za pochlebstwa ale serio aż mnie duma rozpiera bo ......... no właśnie bo kredkami tak jak piszesz Kilolku maźnie 3 kreski na chybił trafił i dzieło gotowe a dzisiaj aż wstyd się przyznać malował pierwszy raz w życiu farbami i takie dzieła :D Nie myślałam ze jest dojrzały do tego .... ale widać ze to go bardziej interesuje, zajmuje i się do tego ze starannością przykłada. Sama jestem w szoku bo jedyne co to mu przypominałam zeby się starał nie wyjeżdżać za linię i nabierał farby jak już słabo malowało.
 
reklama
Do góry