reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

Poczytałam kilka stron wstecz - i widze, że listopadowe dzieciaczki robią postępy pełną parą. Gratuluję wszystkim bez wyjątku.

Od siebie dodam, ze Bartek wstaję w łóżeczku i w ogóle wszedzie, od tygodnia raczkuje, otwiera sobie u babci szafki. A najbardziej się rozczuliłam, jak weszłam do pokoju, Bartuś siedział w łózeczku, wyciągnął rączki i powiedział "opa".
 
reklama
280720101044.jpg
Od kiedy nauczyła się pić nie chce oddawać kubeczka
 
Zobacz załącznik 269274
Od kiedy nauczyła się pić nie chce oddawać kubeczka

A umie go sobie sama trzymać jak pije?

Nie masz problemów z myciem dziubka od tego kubeczka ? Bo jak Ala popije po chrupkach to oczywiście cały dziubek jest ulepiony, farfocle nawpuszczane do środka :), ale też okruchy włażą pod spód dziubka i trudno wyczyścić :/
 
ja biorę dziubek pod mocny prysznic, ciśnienie na full daję i domywa się super. Mariczka umie sama trzymać, tylko musi mieć sporo nalane, bo nie do końca przechyla kubeczek
 
reklama
Wczoraj dałam małej picie ze slomka. Oczywiscie byłam pewna ze sie bedzie nia tylko bawic. Jakie było moje zdziwienie gdy pociagnela i zaczela pic. Jestem z niej dumna :-)
 
Do góry