reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie krok po kroku

Ja tak przez pół ciąży miałam, jeden dzień był taki, ze musiałam spać w staniku by ból był mniejszy a drugiego dnia były jak przed ciążą czyli miękkie, niebolesne. I tak ciagle na zmianę 😳 Nie denerwuj się na zapas ☺️
Oby i u mnie tak było. Dziękuję 😘
Strasznie to przykre, z czym się musimy mierzyć :(
mam nadzieje, że będzie u Ciebie wszystko dobrze i uda Ci się przeżyć ten czas w możliwie największym spokoju.

A ja jestem na etapie chyba jeszcze smutku, na układanie w głowie jeszcze przyjdzie czas.
Dziękuję 😘
I ja mam nadzieję, że u Ciebie też już będzie wszystko dobrze ✊
 
reklama
Czy też macie takie wahania nastrojów? Nie wiem czy to hormony mi wariują, czy pogoda ale zupełnie nie mam nastroju na nic, mama pyta czy wszystko ok a mi się nie chce rozmawiać. Zwalam na hormony, że wracają do stanu przed ciążą. Sorki, jeśli przynudzam, jutro do pracy idę więc zajmę głowę czymś🙂
 
Ja też się tak czuję mega obojętnie na wszystko, nie chce mi się rozmawiać i głową boli.
Myślę że może to faktycznie hormony .
A powiedzcie mi dziewczyny w środę wieczorem miałam zabieg ale dziś nadal boli brzuch czasem delikatnie a czasem dość mocno że mnie zegnie .
Czy tylko ja tam mam czy u was też się coś dzieje bo się trochę martwię.
Plamienie nadal mam dziś nawet takie dość spore mimo że wczoraj tylko delikatnie .
Chyba schizuje

Jest mi ciągle mega przykro i co chwilę płacze
Czy też macie takie wahania nastrojów? Nie wiem czy to hormony mi wariują, czy pogoda ale zupełnie nie mam nastroju na nic, mama pyta czy wszystko ok a mi się nie chce rozmawiać. Zwalam na hormony, że wracają do stanu przed ciążą. Sorki, jeśli przynudzam, jutro do pracy idę więc zajmę głowę czymś[emoji846]
 
Ja też się tak czuję mega obojętnie na wszystko, nie chce mi się rozmawiać i głową boli.
Myślę że może to faktycznie hormony .
A powiedzcie mi dziewczyny w środę wieczorem miałam zabieg ale dziś nadal boli brzuch czasem delikatnie a czasem dość mocno że mnie zegnie .
Czy tylko ja tam mam czy u was też się coś dzieje bo się trochę martwię.
Plamienie nadal mam dziś nawet takie dość spore mimo że wczoraj tylko delikatnie .
Chyba schizuje

Jest mi ciągle mega przykro i co chwilę płacze
Dziś dopiero niedziela, daj sobie trochę czasu. Ja w szpitalu byłam 2 tyg temu, bez zabiegu byłu ale przez pierwszy tydzień miałam krwawienie jak okres, potem zmieniło się w plamienie i dziś jeszcze minimalne ale jest. Brzuch bolał mnie przez ten pierwszy tydzień też więc organizm musi dojść do normy. Obawiam się tylko, że hormony dłużej będą się normować.
 
@Ask1 @Mayred91 rozumiem, mam podobnie. Niestety, nikt nie bardzo rozumie, a rady....wiecie same

Ja wczoraj czułam się bardzo źle, wieczorem wymiotowałam. Boli mnie brzuch, w sensie żołądek. Nie wiem, co się dzieje, ale myślę że to efekt leków :(
 
Ja jutro idę do lekarza rodzinnego niech mi da skierowanie na pełna morfologię , i zobaczy co się dzieje. bardzo momentami boli mnie brzuch po lewej stronie pod żebrami i ciut poniżej. Myśle ze to trochę sprawka leków ze juz mój organizm Ma ich poprostu dość . Mam jeszcze 4 szt antybiotyku do wzięcia zemym dała radę i wątroba i trzustka nie wysiadła
@Ask1 @Mayred91 rozumiem, mam podobnie. Niestety, nikt nie bardzo rozumie, a rady....wiecie same

Ja wczoraj czułam się bardzo źle, wieczorem wymiotowałam. Boli mnie brzuch, w sensie żołądek. Nie wiem, co się dzieje, ale myślę że to efekt leków :(
 
Ja jutro idę do lekarza rodzinnego niech mi da skierowanie na pełna morfologię , i zobaczy co się dzieje. bardzo momentami boli mnie brzuch po lewej stronie pod żebrami i ciut poniżej. Myśle ze to trochę sprawka leków ze juz mój organizm Ma ich poprostu dość . Mam jeszcze 4 szt antybiotyku do wzięcia zemym dała radę i wątroba i trzustka nie wysiadła
To może być podrażnienie żołądka i/lub wątroby, dobrze, że idziesz, nie daj się zbyć tylko.
 
To może być podrażnienie żołądka i/lub wątroby, dobrze, że idziesz, nie daj się zbyć tylko.
Właśnie tego się boje zeby z żołądkiem i reszta się coś nie narobiło od tej ilości leków. Antybiotyk od wtorku cały czas, do tego masa leków I kroplówek która też obciaza .
Boje się tego że na jedno pomoże a na drugie czy nie zaszkodzi
 
Właśnie tego się boje zeby z żołądkiem i reszta się coś nie narobiło od tej ilości leków. Antybiotyk od wtorku cały czas, do tego masa leków I kroplówek która też obciaza .
Boje się tego że na jedno pomoże a na drugie czy nie zaszkodzi
A bierzesz probiotyki? Dodatkowo w takim czasie może warto zmienić dietę i np. stosować raczej dietę lekkostrawną, żeby dodatkowo nie obciążać żołądka i jelit. Plus warto w czasie antybiotyków (a nawet dłużej niż w czasie brania samego antybiotyki) włączyć kiszonki, zakwas z buraków, jogurty naturalne i inne produkty z żywymi kulturami bakterii.
 
reklama
Do góry