reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie krok po kroku

reklama
Probiotyki, witaminy, jogurty, maślanki, kefiry.
Ehhhh jem/ pije wszystko co się da
Jak chorowałam na COVID i brałam paracetamol to nawet od niego po 2 dniach miałam straszne bole żołądka i wątroby, plus jazdy z jelitami. Rodzinny lekarz proponował, ze może mi przepisać tabletki osłonowe na receptę ( mi już nie były potrzebne, bo już nie brałam przeciwbólowych), także i Tobie coś przepisze 😉 bo te probiotyki naturalne to nie zawsze działają
 
Hej Dziewczyny,
5 stycznia poroniłam - krwawienie/plamienie utrzymywało się jeszcze przez jakieś 1,5 tygodnia. Czekam na okres, ale od 09.02 mam tylko skąpe brązowe plamienie. Trwa już 4 dni. Czy to jest właśnie okres? Czy mam czekać na coś więcej?
Jak wyglądał Wasz okres po poronieniu?

Dla mnie to ważne, bo jestem z in vitro i miałam zacząc brać hormony w 2. dniu cyklu. Tylko kiedy ten dzień? Czy już minął, czy dopiero przede mną? 🤔
 
Hej Dziewczyny,
5 stycznia poroniłam - krwawienie/plamienie utrzymywało się jeszcze przez jakieś 1,5 tygodnia. Czekam na okres, ale od 09.02 mam tylko skąpe brązowe plamienie. Trwa już 4 dni. Czy to jest właśnie okres? Czy mam czekać na coś więcej?
Jak wyglądał Wasz okres po poronieniu?

Dla mnie to ważne, bo jestem z in vitro i miałam zacząc brać hormony w 2. dniu cyklu. Tylko kiedy ten dzień? Czy już minął, czy dopiero przede mną? 🤔
ja po poronieniu tez miałam plamienia i później przyszedł okres, skonsultuj się z lekarzem, bo może to być niedomoga lutealna, dlatego dobrze żeby się z nim skontaktować
 
Ja mam pytanie do dziewczyn które poroniły w domu.
Dostałyście zastrzyk z immunoglobuliny anty-D? Wiem, że w szpitalu podają, ale właśnie chciałam się dowiedzieć jak to wygląda, jak cała "sprawa" rozegra się w domu, bo do szpitala wybieram się w ostateczności.
 
Ja mam pytanie do dziewczyn które poroniły w domu.
Dostałyście zastrzyk z immunoglobuliny anty-D? Wiem, że w szpitalu podają, ale właśnie chciałam się dowiedzieć jak to wygląda, jak cała "sprawa" rozegra się w domu, bo do szpitala wybieram się w ostateczności.
Jeśli jesteś Rh- to chyba musisz jechać do szpitala. Ja jestem + i lekarka powiedziała, że mogę w domu (ronilam w szpitalu plus zabieg).

Przytulam!
 
Tak jestem Rh-, dostałam receptę, ale nie wiem czy mam ją wykupić, bo po 1 nie wiem czy poronię w domu, a po 2 nie ma tego w aptekach :/
 
Ja mam pytanie do dziewczyn które poroniły w domu.
Dostałyście zastrzyk z immunoglobuliny anty-D? Wiem, że w szpitalu podają, ale właśnie chciałam się dowiedzieć jak to wygląda, jak cała "sprawa" rozegra się w domu, bo do szpitala wybieram się w ostateczności.
Ja mam rh- i z każdym poronieniem dostawałam zastrzyk z immunoglobuliny. To bardzo ważne w przypadku następnej ciąży. nie wytworzą się przeciwciała zwalczające zarodek.
Jak poroniłam w domu to lekarz ginekolog dał mi zastrzyk a potem poszłam do domu. To było w dzień rozpoczęcia krwawienia. Zrobila mi usg i pęcherzyka już nie było. Dlatego zastrzyk.
 
reklama
Ja mam rh- i z każdym poronieniem dostawałam zastrzyk z immunoglobuliny. To bardzo ważne w przypadku następnej ciąży. nie wytworzą się przeciwciała zwalczające zarodek.
Jak poroniłam w domu to lekarz ginekolog dał mi zastrzyk a potem poszłam do domu. To było w dzień rozpoczęcia krwawienia. Zrobila mi usg i pęcherzyka już nie było. Dlatego zastrzyk.
Czyli mogę czekać na krwawienie w domu i np w ten dzień zgłosić się na IP?
 
Do góry