reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy boje się że coś nie tak

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mnie ciągle każą czekać chociaż nic się nie rozwija i co jakiś czas gorzej się czuje . Jednak ciągle się upierają że trzeba dać dziecku czas
Przede wszystkim powinnaś zaakceptować fakt, że z ciąży nic nie będzie i czeka Cię poronienie. To jest bardzo trudne, ale pozwoli Ci zadecydować co dalej. Luteina sztucznie podtrzymuje tę ciążę. To pierwsza rzecz. Potem musisz zadecydować / wybrać szpital. Czy daje tabletki do domu czy nie. Czas nie działa na Twoją korzyść, bo stan zapalny mógł być od zęba, ale nie koniecznie.

Trzymaj się!
 
reklama
Hej dziewczyny dziś po 11 idę na wizytę. Możliwe że napisze po albo dopiero jutro ale to zależy jaki będzie mój stan psychiczny . Nie czuję się dobrze psychicznie i cały czas płacze ale staram się jeszcze trzymać . Trzymajcie kciuki
 
Ciągle się boje ze znów karzą mi czekać kolejny tydzień albo dwa . A ja bym wolała wiedzieć dziś
Spróbuj twardo dopominać się o swoje. Wejdź w tryb zadaniowy. Powiedz o temperaturze, ale daj w wątpliwość kwestie zęba. Życzę Ci dużo siły. Poczekamy na wieści, choć będę się niepokoić twoim stanem zdrowia.
 
Jeśli będziesz z lekarzami szczera i powiesz zr 3 tygodnie już czekasz to nie sądzę, że ktokolwiek jest tak głupi, że każe czekać dalej.
Dokładnie. Mnie na IP lekarze widać 1 raz w życiu na oczy, jeszcze bez skierowania od mojego lekarza, od razu informowali o ciąży obumarłej - wystarcza im wcześniejsze wypisy/ usg zeby to stwierdzić
 
reklama
Dokładnie. Mnie na IP lekarze widać 1 raz w życiu na oczy, jeszcze bez skierowania od mojego lekarza, od razu informowali o ciąży obumarłej - wystarcza im wcześniejsze wypisy/ usg zeby to stwierdzić
Niestety szpitale są różne, tak samo różni są lekarze.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry