reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

reklama
Asionek fajniutki kącik. To jest cały pokój dla maleństwa, czy tylko kącik w waszej sypialni? jak w sypialni to chyba macie dużą sypialnie bo na zdjęciu widać że dużo przestrzeni jest
 
Śliczny kącik jak już pisałam. Jaki tam bałagan, byś zobaczyła co się umnie dzieje....

no lozko bylo cale w rzeczach malego :) do prania sie szykowaly

Asionek a te poduchy to one są razem połączone czy każda z osobna. Bardzo mi się podobają ?

Mogłabyś zdradzić, gdzie były zakupione? Zosi chętnie bym takie kupiła.
ładnie wygląda białe łóżeczko na tle ciemnej ściany.

Jeśli chodzi o kącik dla dziecka to na razie go nie ma ;(. Później wstawię zdjęcia pokoiku Zosiowego.

poduchy , ochraniacz , sa kazde z osobna , grube miekkie i dwu stronne :) pozniej mozna troczki obciac i zostaja poduszeczki fajne
a kupilam ze strony Vetement enfant, vetement bebe, vetement grossesse, puericulture - Vertbaudet
nie wiem cz sla zagranice ?? wtedy byly w promo u nas :)
to czekamy na pokoik :)

Tricolor, Asionek cudne pokoiki macie już przygotowane dla waszych pociech :)

dziekuje :)

asionek

extra! i widzę że niebieską farbę udało Ci się też znaleźć :)

no znalazlam kolor taki jaki chcialam :) na zywo jest jeszcze ladniejszy :) a dodam , ze ja nie lubie niebieskiego ;))

Asionek fajniutki kącik. To jest cały pokój dla maleństwa, czy tylko kącik w waszej sypialni? jak w sypialni to chyba macie dużą sypialnie bo na zdjęciu widać że dużo przestrzeni jest

kacik jest w sypialni
nie jest duza , powiedzialabym nawet , ze mala :/ ale jak mozko poszlo ze srodka na jedna ze scian to jakos sie powiekszyla hehe , az sama w szoku bylam :)
 
asionek super kącik, poduszki są rewelacyjne. My też Małą będziemy lokowac w naszej sypialni, z tym, że ona jest wręcz mikroskopijnych wymiarów więc będzie cieżko...
 
Bardzo ładnie!

Też kącik będę przygotowywać dla mojej niuni w naszej sypialni. Całą sobotę prałam i prasowałam narazie łóżeczko złożyliśmy i sprawdzaliśmy czy jest ok bo kupiliśmy z allegro no i stoi w innym pokoju bo strasznie śmierdzi takim drewnem, nowością.
 
reklama
Do góry