reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

Bardzo ładnie!

Też kącik będę przygotowywać dla mojej niuni w naszej sypialni. Całą sobotę prałam i prasowałam narazie łóżeczko złożyliśmy i sprawdzaliśmy czy jest ok bo kupiliśmy z allegro no i stoi w innym pokoju bo strasznie śmierdzi takim drewnem, nowością.

to mój małż maluje na inny kolor bo dostaliśmy i było trochę poobdzierane i mówię mu żeby sie pospieszył bo didek będzie a ono nie zdąży wyschnąć. Wcześniej mieliśmy kolor wiśnię a teraz będzie ciemny orzech :) pod meble :D
 
reklama
asionek dzięki. właśnie tego się obawiałam, że nie były kupowane w Polsce:-(. Trudno ale fajne to one są.
Zdjęcie pokoiku wstawię, jak ktoś sie nad nim zlituje i posprząta bo na razie jest demolka i wszystkie zabawki są wywalone.

http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=28119&order=pd&change_view=1 podobają mi się te zestawy ale cena zaporowa przynajmniej jak dla mnie.
 
Ostatnia edycja:
asionek super kącik, poduszki są rewelacyjne. My też Małą będziemy lokowac w naszej sypialni, z tym, że ona jest wręcz mikroskopijnych wymiarów więc będzie cieżko...

dacie rade napewno miejsce sie znajdzie :)

Bardzo ładnie!

Też kącik będę przygotowywać dla mojej niuni w naszej sypialni. Całą sobotę prałam i prasowałam narazie łóżeczko złożyliśmy i sprawdzaliśmy czy jest ok bo kupiliśmy z allegro no i stoi w innym pokoju bo strasznie śmierdzi takim drewnem, nowością.

niech sie wietrzy :)
moje i Ikea i kurcze dziwne , ale nic nie smierdzialo , za to komoda juz tak :/

asionek dzięki. właśnie tego się obawiałam, że nie były kupowane w Polsce:-(. Trudno ale fajne to one są.
Zdjęcie pokoiku wstawię, jak ktoś sie nad nim zlituje i posprząta bo na razie jest demolka i wszystkie zabawki są wywalone.

Ochraniacze - Aukcje internetowe Allegro podobają mi się te zestawy ale cena zaporowa przynajmniej jak dla mnie.

powiedz dla meza , ze cale BB czeka hehe niech sie sprezy ;))
fajne te komplety :)
 
Nasze łóżeczko narazie stoi wyciągnięte z opakowania, oparte o ścianę i nie skręcone, także zdążyło wywietrzeć, bo kilka dni tez tak dawało drzewem. Ale już jest ok.
 
reklama
Do góry